کارگران PPE را به عنوان شکستهای نئولیبرالیسم در سوسیالیسم مقصر می دانند

کارگران PPE را به عنوان شکستهای نئولیبرالیسم در سوسیالیسم مقصر می دانند

کارگران سراسر کشور خواستار PPE هستند. Correa اکوادور به اتهام طرح ریزی محکوم شد. اسپانیا UBI را به عنوان خانواده هایی که در خاموش شدن از بین می روند ، اجرا می کند

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند کارل روزنرئیس جمهور اتحادیه کارگران برق ، رادیو و ماشین آلات آمریکایی (UE) برای صحبت در مورد موج اعتصابات وحشی در سراسر کشور ، زیرا کارگران خواستار PPE کافی هستند و متناسب با خطرات پیش روی آنها ، چرا “پناهگاه در محل” هستند. سیاست ها باید اطمینان حاصل کند که کارگران برای دستمزد از دست رفته به دلیل خاموش شدن جبران می شوند تا به هیچ عنوان امید به گسترش کوروی ویروس نداشته باشند ، و اینکه چگونه کارگران با تمایل به سازماندهی محل کار خود می توانند از UE برای انجام این کار کمک بگیرند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دنیس روگاتیوک، یک روزنامه نگار ، نویسنده و محقق مستقل برای گفتگو در مورد خبرهایی که دادگاه های اکوادور رئیس جمهور پیشین رافائل کوره را به اتهام فساد به صورت غیابی محکوم کرده اند ، چرا شواهد نسبتاً ضعیف علیه وی منجر به گمانه زنی های گسترده مبنی بر اینکه این اتهامات دارای انگیزه سیاسی هستند ، و آیا زمان محکومیت به این معناست که از پاسخ واژگون فاجعه باران ، رئیس جمهور فعلی اکوادور ، لنین مورنو ، منحرف شود.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دیک نیکولز، خبرنگار اسپانیا و کاتالونیا برای هفتگی سبز چپ ، برای صحبت در مورد بسیج عظیم بخش مراقبت های بهداشتی در اسپانیا ، به عنوان صدها نفر در روز در حال از بین رفتن کروناویروس هستند ، آیا این اقدام برای صدور درآمد عمومی عمومی در میان همه گیر می تواند کارمندان را تضمین کند. با خیال راحت پناهگاه هایی در سر جای خود قرار دارد ، و اینکه چگونه به نظر می رسد جمعیت سالمند و گزارش های گسترده از تعداد افراد آلوده به بالاترین میزان مرگ و میر در جهان منجر شده است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر جرالد هورن، استاد تاریخ و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه هیوستون ، در مورد خروج برنی ساندر از مسابقه نامزدی دموکرات ، چگونگی اتهامات رسانه های اصلی مبنی بر دوقلو بودن چینی ها به تولید رضایت از جنگ سرد جدید علیه چین کمک می کند ، خواه اشتهای ظاهری ترامپ برای جنگ با ونزوئلا نشان دهنده لزوم منحرف کردن توجه از پاسخ ناکام وی در مورد شیوع بیماری است ، برخی از کتابهای جدید که دکتر هورن روی آن کار می کند ، و سایر عناوین و فیلم هایی که با برخی از برجسته ترین موضوعات دوره جدید بیماری همه گیر صحبت می کنند .

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید