کارشناسان UFO حقیقت را پشت سر “تصادف بیگانه” در برزیل آشکار کردند

کارشناسان UFO حقیقت را پشت سر “تصادف بیگانه” در برزیل آشکار کردند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در ماه مه ، شبکه های رسانه های اجتماعی پر از عکس ها و فیلم هایی شدند که گفته می شود فرود شدید یک شیء فرازمینی در جنگل شرقی برزیل را نشان می دهد. با این حال ، بسیاری از کلیپ ها به زودی از جریان خوراک ناپدید شدند و به گمانه زنی هایی درباره توطئه در پشت داستان منجر شد.

کارشناسان شبکه متقابل UFO (MUFON) ، یک سازمان غیردولتی که در حال مطالعه بینش های بیگانگان بیگانگان است ، داستان پشت یک سقوط UFO اعلام شده در برزیل را “یک فریب دقیق” خوانده اند ، به نقل از اکسپرس.

این فیلم که گفته می شود یک فضاپیمای در حال سقوط نشان می دهد در ماه مه ، سر و صداهای زیادی ایجاد کرد ، بسیاری گمان می کردند که یک شی در جنگل Mages برزیل ، در نزدیکی خلیج Guanabara سقوط کرده است. هشتگ #MageUFO حتی مدتی در توییتر گرایش داشت ، اما خیلی زود ارتباط آن را از دست داد ، زیرا بسیاری از کلیپ های این حادثه ادعایی از رسانه های اجتماعی حذف شدند.

به نقل از داده های نیروی هوایی ، برزیل UOL اعلام کرد که هیچ سابقه ای از هواپیماهای ناشناس در حال پرواز بر فراز قلمرو موجود نیست. و تحقیقات درباره حادثه ماژ به رهبری مدیر برزیلی MUFON Ademar José Gevaerd به این نتیجه رسیده است که کل ماجرا واقعی نیست.

این متخصص اورولوژیست برزیلی فاش کرد: “من و تیم من این پرونده ادعایی را به شدت مورد بررسی قرار دادیم و فهمیدیم که این یک کلاهبرداری است.”

گواود افزود: “این کار با صدای دروغین در مورد تصادف UFO منتشر شده در شبکه آغاز شد ، که بعداً تصور شد که این یک جعلی توسط نویسنده زن است.” “با گذشت زمان ، این داستان هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود ، در حالی که بسیاری از شاهدان ادعایی انواع ادعاها را می کنند ، همه از یکدیگر جدا شده اند ، همه اغراق آمیز و عمدتا دروغ است.”

برخی از فیلم ها از بینش تصور UFO هنوز هم می توانید در توییتر تحت عنوان هشتگ #MageUFO با گمانه زنی ها درباره پوشش احتمالی این داستان در دسترس باشید. با این حال ، تیم MUFON ، که برای مطالعه نمونه های مشابه استفاده می شود ، مشخص کرده است که این بار مزاحمان فضایی ما را از آنجا عبور کرده اند.