کاربران Slam ‘Twitter Fake Woke Twitter’ به عنوان گوگل ، اپل به اشتباه متهم به حذف فلسطین از نقشه ها شدند

کاربران Slam ‘Twitter Fake Woke Twitter’ به عنوان گوگل ، اپل به اشتباه متهم به حذف فلسطین از نقشه ها شدند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

گوگل با اشاره به عدم وجود برچسب برای یک کشور فلسطین در سرویس نقشه خود در سال 2016 ، مقصر “براق” برای حذف موقت برچسب های کرانه باختری و نوار غزه است ، اما توضیح داد که این شرکت هرگز در واقع برچسب های فلسطین را بر روی نقشه های خود قرار نداده است. مقام اول

کاربران رسانه های اجتماعی گوگل و اپل را متهم کرده اند که فلسطین را از نقشه های گوگل و اپل پاک کرده اند و صدها توییت در انتقاد از تصمیم ادعایی شرکت های آمریکایی برای انجام این کار قرار داده اند.

تنها مشکل این است که شرکت ها هرگز چیزی را “حذف” نکردند ، و سالهاست که طوماری بر روی Change.org منتشر می شود و از خدمات نقشه برداری درخواست می کند برچسب هایی را که کاربران طرفدار فلسطین احساس می کنند متعلق به آنهاست ، قرار دهند. برخی از کاربران ، توییترهای همکار خود را به دلیل پرش به باند باند خواستار برچسب “برگرداندن” قبل از تحقیق در مورد هر عمق ، مورد انتقاد قرار دادند.

گوگل با ادعا مبنی بر “حذف” فلسطین از نقشه های خود در سال 2016 ، اظهار داشت كه در وهله اول چنین برچسبی وجود ندارد ، اما تأیید كرد كه یك مشكل به طور موقت برچسب ها را برای كرانه باختری و نوار غزه حذف كرده و از آن زمان برطرف شده است. ادعاهایی مبنی بر حذف سکوت برچسب فلسطین ، باعث شد که هشتگ #PalestineIsHere گرایش پیدا کند.

اپل مپ نیز در سال 2016 و اخیراً با هم مخلوط شده است ، گرچه سرویس نقشه برداری آن برچسب های فلسطین را نشان نمی دهد یا آنها را از اسرائیل متمایز نمی کند.

اگرچه تعداد کمی از کاربران متوجه آن شدند ، نقشه های بینگ نیز فلسطین را برچسب نمی زنند ، اگرچه کرانه باختری و غزه را می توان در نقشه آن یافت.

Yandex Maps ، سرویس نقشه برداری موتور جستجوی مشهور روسیه ، فلسطین را برچسب گذاری می کند.

فلسطین همانطور که در سرویس نقشه برداری غول موتور جستجو یاندکس قرار دارد.

“کشور فلسطین” ، که به طور رسمی توسط سازمان ملل به عنوان یک کشور مستقل حاکم طبقه بندی می شود ، توسط 138 از 193 عضو سازمان ملل متحد ، از جمله بیشتر آسیا ، آفریقا و آمریکای لاتین شناخته شده است ، اما نه ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، اروپای غربی ، استرالیا ، نیوزلند یا ژاپن.