کاربران شبکه های اجتماعی پس از دیدن اشیای درخشان مرموز در آسمان بالای دالاس از هم جدا شدند

کاربران شبکه های اجتماعی پس از دیدن اشیای درخشان مرموز در آسمان بالای دالاس از هم جدا شدند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/0f/1081173502_0:84:1920:1164_1200x675_80_0_0_b_7b4d7b141ac64311d368394456332b.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011151081173485- کاربران-رسانه-اجتماعی-پس از دیدن-اشیاlow درخشان-مرموز-در-اسکی-بیش-از-دالاس-تقسیم-شدند /

این اشیا en معمایی همچنین در هشت منطقه مختلف در شهر دالاس و اطراف آن مشاهده شده است. شاهدان فاش کردند که چراغها به طور آشفته در حال حرکت هستند و در یک نقطه قبل از ناگهانی ناپدید شدن از آسمان ، یک خط مستقیم را تشکیل می دهند.

تصاویری که اخیراً از اشیا درخشان در آسمان بالای دالاس در ایالات متحده منتشر شده است ، کاربران شبکه های اجتماعی را قطبی کرده است ، بسیاری ادعا می کنند که این اشیا myster مرموز به تمدن های فرازمینی تعلق دارند ، در حالی که دیگران اصرار دارند هیچ چیز مشکوکی در مورد مشاهده وجود ندارد و اشیا objects به سادگی یک توهم نوری یا هلی کوپتر.

این ویدئو توسط یک مدیر خرده فروشی به نام خاویر استرادا سوم که در یک جشن تولد مادربزرگش شرکت می کرد فیلمبرداری شد و اتفاقاً نگاهی به بالا انداخت.

“من چراغهای درخشان را دیدم که به آرامی پرواز می کردند و این زمانی بود که فهمیدم این یک چیز غیر عادی است – ترسناک نیست ، فقط نگاه کردن به آن دیوانه است. من به فرازمینی ها اعتقاد دارم ، بنابراین اولین چیزی که به ذهنم آمد یک بشقاب پرنده بود. به محض این که خاویر گفت ، من این را دیدم ، من startruck بودم – بسیار واقعی به نظر می رسید. من بد نیستم که بیگانگان برای دیدار به آنجا بیایند ، اما با شناختن ما در ایالات متحده آمریکا احتمالاً ابتدا به آنها حمله خواهیم کرد

فیلم ضبط شده توسط این مرد جوان چهار چراغ را در شکل های مختلف نشان می دهد – هنگام شروع فیلم ، به نظر می رسد که اشیا the به شکل ذوزنقه هستند ، سپس قبل از حرکت به یک خط مستقیم ، یک مربع تشکیل می دهند.

در میان هزاران کاربری که این ویدئو را دیده اند ، بسیاری ادعا کردند که اشیا en معمایی بیگانه هستند.

یکی از کاربران نوشت: “بسیاری از گونه های بیگانگان مناطق خشک و گرم در ایالت های پایین تر را ترجیح می دهند و کاملاً 100٪ بیگانه است”.

“آنها [aliens] حتماً آنجا هستند من شب ها کار می کنم و همیشه چیزهای عجیب و غریب را در آسمان می بینم ، به ما گفته می شود که آن را نادیده بگیرید “، دیگری نوشت.

با این حال ، کسانی بودند که معتقدند چراغ های درخشان صرفاً هواپیمایی ارتش آمریکا بوده است.

یک شهروند اینترنتی نوشت: “در دالاس ، ما چندین تاسیسات نظامی در منطقه داریم. این هلی کوپترها معمولاً افراد VIP را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کنند. من نمی ترسم بشقاب پرنده ای!”

دیگری نوشت: “پول من با هواپیماهای بدون سرنشین است”.

اما به نظر می رسد به طور خاص یک نفر بهترین توضیح را داده است:

“سال 2020 است. همه چیز ممکن است”.

چراغهای درخشان مشابهی در هشت منطقه مختلف دیگر در دالاس و اطراف آن و همچنین در شهرهای دیگر تگزاس ، از جمله آلن و گرانبری مشاهده شد.