کاربران رسانه های اجتماعی شمشیر را انتخاب می کنند تا #BestMuseumBum را در مسابقه آنلاین انتخاب کنند

کاربران رسانه های اجتماعی شمشیر را انتخاب می کنند تا #BestMuseumBum را در مسابقه آنلاین انتخاب کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در ماه آوریل ، موزه ای در یورکشایر ، انگلستان مسابقه #CuratorBattle را برگزار کرد ، در حالی که سعی می کرد در میان همه گیر جهانی کرونور ویروس ، توجه دوستداران هنر را در سراسر جهان جلب کند. برخی از مضامین مسابقه باعث علاقه بسیاری شد و نه تنها در بین موزه داران مشتاق.

هنگامی که یک موزه یورکشایر یک #BestMuseumBum را به عنوان بخشی از رقابت آنلاین “Curator Battle” پیشنهاد کرد ، احتمالاً انتظار نمی رود چنین واکنش جدی از گالری ها ، موزه ها و شهروندان از سراسر جهان داشته باشد.

هواداران هنر دریغ نکردند که در عکسهای توییتر از برخی از مجسمه های جذاب ترین از پشت – و برخی از عکس های جذاب همچنین به اشتراک بگذارند.

موزه آزادی هلند حتی یک تندیس “ضد هیتلر پین کوسن” از ایالات متحده نیز به اشتراک گذاشت که به صاحبان آن اجازه می داد تا برخی از حرکت های واقعی را به سمت قسمت پایینی Fuhrer انجام دهند.

برخی از تصاویر مجسمه هایی با برج های قابل توجه نیز از بیرون باغ ها و فضاهای هنری تهیه شده اند. و حتی اگر موضوع #CuratorBattle چندین بار تغییر کرده است از آنجایی که اولین بار در ماه ژوئن معرفی شد ، به نظر می رسد محبوب ترین آن باقی مانده است.