کاربران توییتر می ترسند وقت تاکر در فاکس به پایان برسد زیرا مجری برنامه از داستان کلاهبرداری رأی دهندگان

کاربران توییتر می ترسند وقت تاکر در فاکس به پایان برسد زیرا مجری برنامه از داستان کلاهبرداری رأی دهندگان

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

مجری و صاحب نظر صریح تلویزیون محافظه کار یکی از بالاترین امتیازها را در اخبار کابل و احتمالاً گوش رئیس جمهور دارد. در ماه ژوئن گذشته ، پس از آنکه پدافند هوایی این کشور هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی آمریکا را که بر فراز تنگه هرمز در حال پرواز بود ، کارلسون به متقاعد کردن دونالد ترامپ مبنی بر حمله نظامی علیه ایران کمک کرد.

تاكر كارلسون ، مجری فاكس نیوز ، در پخش عصر جمعه خود از بینندگان عذرخواهی كرد ، زیرا یك رسانه خبری مستقر در جورجیا وی را به ادعای دروغین در مورد ادعای كاذب در مورد دو پیرمرد “رای دادن” به جو بایدن با وجود گذشت بیش از یك دهه قبل متهم كرد.

در پخش روز پنجشنبه خود ، تاکر گزارشی از یک جانباز جنگ جهانی دوم به نام جیمز بللاوک و یک زن مسن به نام لیندا کسلر ارائه داد که به گفته وی در انتخابات 3 نوامبر “به او رأی داد” ، با وجود اینکه هر دوی آنها سالها قبل درگذشتند.

11Alive ، وابسته NBC در آتلانتا ، ادعای Tucker در مورد Blalock را رد کرد ، و با بیوه او ، Agnes Blalock مصاحبه کرد ، وی گفت که او به عنوان … جیمز بلاک بعداً مقامات محلی این مورد را تأیید کردند.

“ما امشب اخبار خوبی دریافت کرده ایم و عذرخواهی می کنیم. یکی از افرادی که در انتخابات هفته گذشته رأی داده است مرده نیست. “کارلسون روز جمعه گفت. “جیمز بلالاک هنوز مرده است ، ما در مورد او به شما گفتیم. اما این همسرش بود که رأی داد. او به عنوان خانم جیمز بللاک رأی داد و ما آن را از دست دادیم. دسته ای از افراد مرده “رأی” دادند. ما نام آنها را به شما نشان دادیم ، ما آن را ثابت کردیم. اما جیمز بلالاک در میان آنها نبود ، این خانم جیمز بلالاک بود. بنابراین بابت آن عذرخواهی می کنیم ، و البته که ما همیشه اشتباه می کنیم تصحیح می کنیم. و ما بودیم. “

در مورد لیندا کسلر ، او واقعاً در سال 2003 درگذشت ، اما به گفته مقامات انتخابات ، خانم لیندا کسلر ، زن دیگری با تاریخ تولد ، آدرس و کد پستی متفاوت ، رای آورد ، که گفت کارلسون این دو را اشتباه گرفته است. مجری در برنامه جمعه خود از او نامی نبرد.

کاربران توییتر در مورد اهمیت اصلاح و عذرخواهی کارلسون اختلاف نظر داشتند ، برخی معتقدند که این نشانه توانایی او در مالکیت صادقانه اشتباهات واقعی است ، در حالی که دیگران ادعا می کنند که وی توسط وکلای خود یا حتی توسط شبکه فاکس مجبور به این کار شده است. .

یکی از کاربران گفت: “به نظر می رسد او عذرخواهی کرده تا فاکس او را بیرون نکند و برنامه اش را لغو کند.” جمع شده. دیگری گفت: “حدس می زنم که وکلای او سرانجام موفق شده اند با او صحبت کنند.” پیشنهادی. “به نظر می رسد تاكر به تازگی به عنوان یك كارشناس جناح راست به كار خود پایان داد” ، یك سوم دزدگیر شد.

دیگران از اقدامات تاکر دفاع کردند و تصحیح وی را با سایر رسانه های قدیمی که مرتباً چنین کاری نمی کنند مقایسه می کنند.

“حداقل او تلاش می کند. اگر فقط NYTimes و WaPo باشند ، “یک کاربر عصبانی استدلال کرد. وی خطاها را اصلاح می کند. در مورد آژانس های دیگر که این کار را نمی کنند ، نوشت. “خوب برای او. این همان چیزی است که قرار است هنگام اشتباه رخ دهد. بقیه کلاسهای رسانه باید توجه داشته باشند ، “یک مدافع دیگر پیشنهادی.

دیگران هنوز ادعای توطئه می کنند ، متهم کردن “جامعه اینتل” به عمد “آب را گل آلود” و انداختن نکات مثبت کاذب را در تلاش برای “استفاده از افرادی که به سادگی خواهان انتخابات آزاد و عادلانه هستند”.

سرانجام ، دیگران با اشاره به حتی کسانی که تاکر در موارد فوق اشتباه کرده اند ، این بخشی از “لیست طولانی نام هایی است که رأی می دهند” ، و در حال حاضر هنوز مرگ آنها تأیید شده است.

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده که اوایل این ماه برگزار شد ، با اختلاف زیادی همراه بود و شنبه هفته گذشته رسانه های اصلی جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات را به عنوان “رئیس جمهور منتخب” تاج گذاری کردند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ، نتایج گزارش شده را رد کرده و مخالفان خود را به کلاهبرداری در چندین شهر تحت کنترل دموکرات ها در ایالات مهم میدان جنگ متهم کرده است.