کاربران اندازه گیری می کنند که دختر رابین ویلیامز از اریک ترامپ بر سر کلیپ پدرش فقید که او را مسخره می کند ، گلایه می کند

کاربران اندازه گیری می کنند که دختر رابین ویلیامز از اریک ترامپ بر سر کلیپ پدرش فقید که او را مسخره می کند ، گلایه می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از این ، فرزند رئیس جمهور ایالات متحده اریک ترامپ به طور آنلاین ویدئویی از اسطوره فقید کمدی رابین ویلیامز را بهم زد که در معاون رئیس جمهور سابق و رئیس جمهور فعلی حزب دموکرات امیدوار ، جائز بایدن مستعد گاف ، در جریان یک نمایش استندآپ در سال 2009 ، سرگرم شد.

یک زلدا ویلیامز بی توجه در تاریخ 8 اوت برای توبیخ فرزند دوم دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده به دلیل ارسال آنلاین یکی از کلیپ های کمدی قدیمی رابین ویلیامز ، در توئیتر رفت و در آن وی معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن ، که در حال حاضر پیش فرض دموکرات است را مسخره می کند. نامزد ریاست جمهوری در انتخابات نوامبر 2020.

دختر این بازیگر از کار اخراج شد و نشان داد که اریک ترامپ فیلم های دیگری از پدرش را بررسی می کند ، جایی که او حرف هایی برای گفتن درباره این مقام فعلی کاخ سفید داشت.

پیش از این ، اریک ترامپ ، 36 ساله ، ویدئویی از ویلیامز را که در سال 2014 درگذشت ، به اشتراک گذاشت و به تماشای معاون رئیس جمهور باراک اوباما در یک استندآپ در سال 2009 ، سرگرم شد.

این کلیپ که با عنوان “Robin Williams Just Savages Joe Biden” بازخوانی شده است ، با بیان این طنز نشان می دهد:

“ما هنوز کمدی عالی در آنجا داریم ، همیشه جو بایدن تند و زننده است ، چه *** *** جو می گوید *** که حتی افراد با تورت نیز می روند:” نه. چه خبره؟””.

ویلیامز همچنین گفت که بایدن “مانند دایی شما است که داروی جدیدی را مصرف می کند اما دوز مناسب را دریافت نکرده است”.

پس از آنکه زلدا ویلیامز سالیاری توییتر خود را به سمت اریک ترامپ شلیک کرد ، بسیاری از کاربران های اجتماعی در سال 2012 شروع به بازنویسی کلیپ ویدئویی گرفته شده از یک نمایش در آتلانتیک سیتی ، نیوجرسی کردند ، جایی که رابین ویلیامز پس از دونالد ترامپ ، مغول مشاغل در آن زمان رفت و وی را مورد انتقاد قرار داد. “یک مرد ترسناک” و “جادوگر اوز” به دلیل “او انحصار با ساختمان های واقعی *** بازی می کند”.

“این مردی است که می گوید” دختر من داغ است. ” حتی مردم در آرکانزاس رفتند “این اشتباه است ، که این فقط راه خارج است” ، “رابینز در این کلیپ می گوید.

بسیاری از شهروندان شهروند با عصبانیت ابراز داشتند که دختر بازیگر نمادین نسبت به خاطره و میراث پدرش “کشیده شده” در روند تبلیغات انتخاباتی.

برخی از شهروندان با استفاده از کلیپ ویدئویی پدرش با تمسخر ترامپ به عنوان یک اقدام تلافی جویانه از زلد ویلیامز مخالفت کردند.

برخی دیگر حمایت های بی قید و شرط به دختر بازیگر فقید را ارائه دادند.