کاربران از پلیس فکری توییتر را فاش می کنند ، زیرا هشدارها علیه “زبان مضر” ارائه می کند

کاربران از پلیس فکری توییتر را فاش می کنند ، زیرا هشدارها علیه “زبان مضر” ارائه می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در سال های اخیر توییتر تلاش کرده است تا محتوای مضر و سوءاستفاده را در بستر رسانه اجتماعی خود پاک کند. این شرکت تاکنون برای ماندن در آینده به نرم افزارهای داخلی و توییت های حاوی قانون پرچم کاربر متکی شده است.

توییتر معرفی ابزاری را اعلام کرده است که به کاربران امکان می دهد پاسخ هایی را قبل از انتشار بازنویسی کنند که حاوی آن چیزی است که آنها به عنوان زبان “مضر” توصیف می کنند.

این شرکت روز سه شنبه در توئیتی از حساب پشتیبانی خود گفت که ویژگی جدید ابتدا به عنوان یک اقدام “محدود” معرفی می شود. اگر پیام آنها حاوی کلماتی مشابه سایر پستهایی باشد که قبلاً گزارش شده اند و گزینه ای برای تجدید نظر در پیام قبل از انتشار ، هشدار داده می شوند.

“وقتی اوضاع گرم می شود ، شما ممکن است چیزهایی را که منظور شما از آن نیست بگویید. برای اینکه بتوانید به یک پاسخ دوباره فکر کنید ، ما یک آزمایش محدود را در iOS اجرا می کنیم با یک فوریت که به شما امکان می دهد قبل از انتشار ، در صورت استفاده ، دوباره پاسخ خود را تجدید نظر کنید. زبانی که می تواند مضر باشد “، توییتر گفت

در حالی که این آزمایش به عنوان بخشی از تلاش عمومی توییتر برای مقابله با پست های نفرت انگیز در بستر رسانه های اجتماعی قرار گرفته است ، برخی از کاربران به این اطلاعیه توجه نکرده اند و تا آنجا که آن را “پلیس فکری” توصیف می کنند.

گاب ، که یک گزینه جایگزین “گفتار آزاد” برای توئیتر است ، از این فرصت برای تبلیغ بستر شخصی خود استفاده کرد.

برخی دیگر خواستار معرفی دکمه ویرایش برای نظرات شدند. در حال حاضر ، برای ویرایش توییت ، کاربران باید حذف شوند و مجدداً بارگذاری کنند.

با این حال ، برخی اقدامات حمایت شده ، و همچنین خواستار مخالفت سایت با “اخبار جعلی” شده است.

در مصاحبه با رویترز ، نماینده توئیتر اظهار داشت كه این سیاست به گونه‌ای ساخته شده است كه كاربران بتوانند قبل از ارسال نظر در “تفكر مجدد” نظرات خود را انجام دهند تا از مطابق دستورالعملهای موجود اطمینان حاصل كنند.

Sunita Saligram ، رئیس سیاست جهانی توییتر برای اعتماد و گفت: “ما در تلاشیم تا مردم را تشویق كنیم كه دوباره به رفتار خود بپردازند و قبل از ارسال دوباره به زبان خود تجدید نظر كنند ، زیرا آنها اغلب در گرمای لحظه لحظه ها قرار دارند و ممكن است چیزی را ابراز پشیمانی كنند.” ایمنی

سیاست های توییتر به کاربران اجازه نمی دهد تا از شیپورها ، نژادپرستانه ها ، یا جنسیت های جنسی یا محتوای تخریب کننده استفاده کنند ، اما تاکنون ، نظارت توسط خود شهروندان انجام شده است که گزارش پست های توهین آمیز و همچنین از طریق فناوری غربالگری خود شرکت ها دارند.