کارآزمایی بالینی واکسن COVID-19 در ایالات متحده آغاز می شود

کارآزمایی بالینی واکسن COVID-19 در ایالات متحده آغاز می شود

در این نسخه از The Critical Hour ، همکاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر لیزا فیتزپاتریک ، اپیدمیولوژیک و پزشک بیماری های عفونی صحبت می کنند ، درباره راه اندازی رسمی یک کارآزمایی بالینی ایالات متحده با شرکت کنندگان انسانی برای واکسن COVID-19.

طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، روز یکشنبه بیش از 61000 مورد COVID-19 جدید در ایالات متحده گزارش شده است. این مبارزه ادامه دارد ، اما یک تغییر جدی در رادار وجود دارد: “نفر اول صبح روز دوشنبه در آزمایش در مقیاس وسیع یک کاندید واکسن که توسط شرکت بیوتکنولوژی کمبریج مدرن با همکاری دولت آمریکا تهیه شده است ، تیراندازی دریافت کرد.” دوشنبه گزارش داد این همه معنی چیست؟

دولت اوکراین و جدایی طلبان اوکراین در شرق اوکراین روز یکشنبه آتش بس را آغاز کردند که در صورت وجود ممکن است به پایان درگیری شش ساله منجر شود. ارتش اوکراین اعلام کرد که دوشنبه دو نقض آتش بس وجود داشته است: یکی که جدایی طلبان با نارنجک و سلاح های کوچک شبانه آتش می گیرند ، و همچنین حادثه ای در حوالی ظهر که مربوط به نارنجک ، مسلسل و اسلحه کوچک است. آیا این سیگنال واقعی پیشرفت می کند؟

“تغییر CCP [Chinese Communist Party’s] رفتار تنها نمی تواند رسالت مردم چین باشد. ملل آزاد باید برای دفاع از آزادی تلاش كنند. “مایك پومپئو ، وزیر امور خارجه آمریكا در سخنرانی هفته گذشته گفت. دفاعیات دفاع در 23 ژوئیه گزارش داد: “وی ادامه داد كه وی” ایمان “داشته است كه ایالات متحده می تواند با موفقیت تغییر در رفتار پكن را اعمال كند زیرا قبلاً این كار را كرده بود: با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در 1991”. واقعیت های پیوندهای اقتصادی بین چین و آمریکا بر لفاظی پومپئو تأثیر دارد؟

این چهارشنبه ، مدیر عاملان فیس بوک ، آمازون ، گوگل و اپل – چهار بزرگترین شرکت در صنعت فناوری – در سوگند یاد شده در کنگره حضور خواهند یافت ، زیرا کمیته فرعی House Antitrust تلاش می کند تا تعیین کند که آیا این بنگاههای اینترنتی خیلی بزرگ و قدرتمند شده اند یا نه. . در اینجا یک اصطلاح علوم سیاسی به ندرت استفاده شده است که امیدوارم مخاطب بتواند آن را درک کند: Duh. در اینجا سوالات من است. آیا جن را می توان دوباره داخل بطری گذاشت؟ آیا می توان از اطلاعات شخصی کاربران محافظت کرد؟ آیا راهی برای متوقف کردن این تماسهای تلفنی آزار دهنده ای که از وکلا دریافت می کنم وجود دارد؟

روز چهارشنبه گذشته ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا “اعلام كرد كه وزارت دادگستری صدها مأمور فدرال دیگر را به شهرها می فرستد تا با افزایش تیراندازی و خشونت های دیگر مقابله كند.” به بهانه یا بهانه حمایت از ساختمان های فدرال؛ فرستادن آنها به شهرها ، دعوت شده برای مبارزه با جنایات دیگر. براساس گزارش روز یکشنبه توسط Common Dreams ، “مردم روز شنبه در همبستگی با اعتراضات مداوم علیه وحشیگری پلیس در پورتلند ، اورگان به خیابانها در جوامع در سراسر ایالات متحده آمریکا به خیابانها رفتند که با واکنش نیرویی و انتقاد گسترده ای از سوی عوامل فدرال روبرو شده اند. مستقر شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که گفته است تیم هایی را به شهرهای دیگر مهم ایالات متحده ارسال خواهد کرد. “

چرا افرادی که باید بهتر بدانند ، همچنان به قهرمانی در این داستان Russiangate ادامه می دهند ، گویی که هنوز پا دارد یا مانند یک دونده ماراتن در مایل 16 ، امیدوارم برخی از آنها را پیدا کنید؟ یک تیتر یکشنبه در واشنگتن تایمز می نویسد: “منبع برای استیل بی اعتبار پرونده ضد ترامپ را رد کرد.” معنی این همه چیست؟

MintPress News در 24 ژوئیه گزارش داد: “در میان همه گیر شدن سریع COVID-19 ، دولت کودتای بولیوی یک بار دیگر انتخابات پیش بینی شده در تاریخ 6 سپتامبر را به حالت تعلیق درآورد.” آنها را به دلیل ویروس به تعویق انداخته و تاریخ جدیدی را برای 18 اکتبر تعیین کرده است. ” این بدان معنی است که بولیوی و منطقه به جلو می روند؟

“اعتقاد بر این است كه اسرائیل پشت بسیاری از اقدامات خرابكاری اخیر علیه زیرساخت های غیرنظامی و نظامی ، از جمله بیمارستان است كه جان حداقل 19 نفر را گرفته است و باعث نابسامانی اقتصادی در حال حاضر در غرق یك خرابی ویرانگر شده است. تحریم های اقتصادی همه گیر و فلج کننده اقتصادی ، “MintPress News در تاریخ 22 ژوئیه گزارش داد. شواهدی که این ادعاها را پشتیبانی می کند چیست ، و پیامدهای گسترده تر سیاست چیست؟

میهمانان:

دکتر لیزا فیتزپاتریک – اپیدمیولوژیست و پزشک بیماریهای عفونی

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیت

KJ Noh – فعال صلح ، نویسنده و معلم

دانیل مک آدامز – مدیر اجرایی موسسه ران پاول

مارگارت کیمبرلی – مقاله نویس و سردبیر ارشد گزارش برنامه سیاه و نویسنده کتاب “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

تری ماتسون – هماهنگ کننده و بنیانگذار و هماهنگ کننده برنامه صورتی صورتی در آمریکای لاتین برای پایان دادن به تحریم های ایالات متحده و کانادا علیه ونزوئلا

رائول دیگو – نویسنده کارکنان در MintPress News ، مستقل فتوژورنالیست ، محقق ، نویسنده و فیلمساز مستند

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]