کاخ سفید و کنگره دعوا COVID-19

کاخ سفید و کنگره دعوا COVID-19

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl درباره موضوعات مختلفی با تمرکز بر تأثیر همه گیر جهانی COVID-19 ، از تأثیر اقتصادی تا نقش آن در نشست فعلی اتحادیه اروپا تا آموزش و همچنین بحث در مورد موضوعات مختلف صحبت کردند. سیاست خارجی و اخبار روز

میهمانان

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | تحریم های حیرت انگیز

اندرو اسپانوس – روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی در ایتالیا | اجلاس اتحادیه اروپا

مارشال اووربک – تحلیلگر بازار و نویسنده مؤسسه رسانه ای مستقل | انقباضات اقتصادی و اقتصاد COVID-19

ویلیام آیرز – نویسنده و استاد برجسته سابق آموزش و پژوهشگر ارشد دانشگاه در دانشگاه ایلینویز در شیکاگو (UIC) | آموزش و پرورش بعد از Coronavirus

جمار در نخستین ساعت مونولوگ خود ، از دموکرات ها خواست که جمهوریخواهان را به وظیفه خود نکشند و از “ریاست جمهوری امپراتوری” حمایت کنند.

سپس شین و جملر به استیون لندمن ، میهمان ملحق شدند که در مورد نقش تحریم ها در سیاست خارجی فعلی ایالات متحده بحث کردند. لندمن موارد تحریم ها علیه چین و ایران را به عنوان نمونه هایی از تأثیرات ناگوار بر روابط خارجی تحریم ها و چگونگی بخشی از تلاش برای حفظ هژمونی جهانی آمریکا توصیف کرد.

در ساعت دوم ، جمارل و شین به اندرو اسپانوئوس پیوستند و در مورد نشست اتحادیه اروپا صحبت کردند ، و چگونه است که نخست وزیر هلند به طور پیاپی با رهبر گرسنه متوقف شده است ، زیرا این کشور با موضوعات مهمی روبرو است که اروپا با آن روبرو است. بحران COVID-19 ادامه دارد. آنها همچنین در مورد چگونگی کنترل کسی که ارز اتحادیه اروپا را کنترل می کند گفتگو کردند.

سپس به میزبان ملحق شد مارشال اووربك ، كه درباره انقباضات رو به رشد اقتصادی در سراسر جهان به دلیل ویروس COVID-19 و چگونگی اداره دولت ترامپ در مورد آن صحبت كرد. همچنین بحثی در مورد الگوی اقتصادی اتریش وجود داشته است که به سادگی اجازه دهید سیستم ها به تنهایی شکست بخورند که Auerback در زمان تحولات بزرگ اقتصادی که در آن نیاز به آموزش بیشتر کارگران است ، خطرناک است.

در ساعت سوم ، شین و جملار از ویلیام آیرز استقبال کردند ، که در هنگام رهبری کارشناسان آموزشی – از جمله دبیر آموزش سابق پرزیدنت اوباما و افرادی مانند بیل گیتس – از منافقین و تضادها سخن گفتند – طرفدار یک سیستم آموزشی هستند که آنها خودشان را ارسال نکنند. بچه ها هم آنها همچنین درباره آرمانهای دموکراتیک آموزش عمومی ، از جمله آنچه که آایرز گفت ، شناخت “ارزش غیرقابل محاسبه” هر کودک است ، بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم