ژیمناست زن روسی آموزش داخلی خود را نشان می دهد و درباره ویژگی های آناتومیکی ترسناک باز می شود

ژیمناست زن روسی آموزش داخلی خود را نشان می دهد و درباره ویژگی های آناتومیکی ترسناک باز می شود

بیماری همه گیر کروناویروس که بیش از یک میلیون نفر را به آن مبتلا کرده است ، کارهای روزمره ما را تغییر داده است زیرا اکثر جمعیت جهان محدود به خانه های خود شده اند. برای ورزشکارانی که بیشتر وقت خود را صرف تمرین می کنند ، انزوا و محاصره خود کاملاً چالش برانگیز است.

الکساندرا سولداتووا ، ژیمناست روسی در مورد ویژگی ترسناک آناتومیک گشود ، زیرا او فاش کرد که چگونه در خانه و در اثر شیوع کروناویروس آموزش می دهد. سولداتووا در داستانی در اینستاگرام خود فاش کرد: “آرنج و زانو در سمت چپ من خیلی بیشتر از سمت راست خم می شود. البته هیچ کس در حین اجراها متوجه آن نمی شود.” این زن جوان افزود: توانایی عجیب او باعث ترس افراد می شود.

این 21 ساله همچنین ویدئویی را منتشر کرد که نشان می دهد چگونه در خانه آموزش می گیرد ، و خاطرنشان می کند که می توان در هر شرایط زندگی تنظیم کرد و در هر مکانی تمرین کرد. سولداتووا در شرح زیر نوشته خود نوشت: “آنجا كه وصیت وجود دارد ، راهی وجود دارد”.

Посмотреть ту публикацию در Instagram

Публикация از الکساندرا سولداتوا. (@ soldy21)

در ماه فوریه ، ژیمناست روسی کار خود را به حالت تعلیق درآورد. برای دو سال گذشته ، سولداتوا با یك اختلال خوردن معروف به بولیمیه روبرو بوده است.


پاسخی بگذارید