چین پیشرو در راه است؛ نیویورکی ها قانون اخراج را نمره می دهند

چین پیشرو در راه است؛ نیویورکی ها قانون اخراج را نمره می دهند

قدرت اقتصادی چین می تواند از نظر ژئوپلیتیک ترجمه کند؟

در اینجا برای گفتگو با ما در مورد معنی این چیست کی جی نو، نویسنده و محقق ژئوپلیتیک آسیا و اقیانوس آرام ، برای بحث در مورد گزارش مرکز تحقیقات اقتصادی و بازرگانی می گوید اقتصاد چین تا سال 2028 ، پنج سال زودتر از آنچه پیش بینی شده بود ، از اقتصاد ایالات متحده پیشی خواهد گرفت. بسیاری از عناوین اصلی نقش COVID را در این تغییر ایفا کرده اند و خاطرنشان کردند که انقباض 5 درصدی ایالات متحده در سال جاری به کاهش شکاف کمک کرد ، اما خود معاون رئیس اتاق فکر گفت: “خبر مهم در این پیش بینی سرعت رشد اقتصاد چین. “

کی پریتسکر با Breakthrough News ، به ما می پیوندد تا روز دوشنبه در مورد قانونگذار نیویورک یکی از جامع ترین قوانین ضد اخراج را در کشور تصویب کنیم. بر اساس این اقدام جدید ، تقریباً در تمام موارد از مالکین حداقل 60 روز دیگر از اخراج بیشتر مستأجران منع می شود و پرونده های جدید تخلیه تا اول ماه مه ممنوع خواهد شد. برخی از مالکان کوچک از مالکیت مصادره محافظت می شوند ، همچنین لایحه نیز به طور خودکار معافیت های مالیاتی صاحبان خانه های مسن یا معلول را تجدید می کند. برخی از کارهایی که برای کمک به مردم در خانه هایشان در نیویورک اتفاق می افتد و نتایج آن چه بوده است.

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دادگاه عالی و انحطاط دموکراسی آمریکا ، به ما پیوست تا در مورد بحث و جدال واقعی در سنا ، تبلیغات در صفحات روزنامه واشنگتن پست و دسیسه بین امارات و ونزوئلا.

KenYatta Rogers، هنرمند آزاد تئاتر و استاد تئاتر در کالج مونتگومری و ویلیام داوسوننویسنده ، نویسنده و منتقد فرهنگ ، برای بحث در پایین سیاه ما رائینی ، اهمیت چرخه پیتسبورگ آگوست ویلسون و سیاست و اقتصاد تبدیل نمایش های نمایشی به فیلم به ما می پیوندد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم