چین و هند با مقابله ، PG&E Pleads Goughly ، Blackwashing شرکت روبرو هستند

چین و هند با مقابله ، PG&E Pleads Goughly ، Blackwashing شرکت روبرو هستند

رئیس جمهور ترامپ می گوید آمریکایی ها نمی دانند که آنها نظم و قانون می خواهند. اکنون ، آنها صلح و امنیت می خواهند. آنها متفاوت هستند.

رابرت جانسون و جودی بارتولو، که مشارکت فعال در اعتراضات گسترده در آتلانتا ، گزارش از تجربه خود در این زمینه ، از جمله همبستگی در شاهد آنها و حمایت مالی ارائه شده توسط وثیقه و وجوه دیگر برای حمایت از تظاهرکنندگان. موج جدیدی از فعالان جوان قدرت خود را به خیابانها می رساند ، اما یک حرکت بین نسلی به دنبال آنها وجود دارد. آنها کالاهای سیاه و BLM و شکست شهردار Atlanta Keisha Lance Bottoms را در رسیدگی معنادار به نابرابری و خشونت در شهرش تجزیه می کنند.

دکتر اشان بات، دانشیار دانشکده سیاست و دولت Schar در دانشگاه جورج میسون ، توضیح می دهد که نه مرز هند و پاکستان و نه مرز هند و چین مشخص و مشخص است. این منطقه از ارتفاع بلند و زمین از راه دور است که مرز همچنان یک منطقه خاکستری بسیار بزرگ است. معمولاً ، اختلافات مرزی به طور مسالمت آمیز حل می شود ، بنابراین مرگ این هفته فوق العاده است و در حالی که هند ممکن است احساس راحتی کند که پاکستان را به اطراف خود سوق دهد ، چین بسیار متفاوت است. هند نمی خواهد درگیری با چین تشدید شود: روابط آنها در یک دهه گذشته رنج می برد ، و هند و پاکستان درگیر درگیری منجمد مداوم هستند. با این حال ، نه پکن و نه دهلی خواهان قدرت دیگری نیستند که در مذاکرات آنها دخالت کند.

براندون ساتونمیزبان پادکست گفتمان ، دلخراشانه خواندن حمایت های نسبتاً ناچیز از نیروهای واکنش ارتجاعی و خشونت آمیز که پلیس ایالات متحده است ، علی رغم عدم موفقیت آموزش و رسانه های ایالات متحده ، دلهره آور بود. آنها ماشین ناسکار Blue Lives Matter و دروغ ورزش های غیرمذهبی را تجزیه می کنند ، و شکاف دیدن بسیاری از تقسیمات اجتماعی خیلی سریع حل می شود. این سه نفر همچنین درباره روابط همبسته سیستم دو طرفه با خشونت پلیس و تلاش هر دو حزب اصلی برای براندازی این جنبش ملی بحث می کنند.

میزبان Mispit باب شلوئبر و جمارل توماس همچنین در مورد سیلی زدن PG&E بر روی مچ دست به قتل ، تحقیقات جدید درباره احتمال زندگی هوشمندانه در فضا و دونالد ترامپ در مقابل جان بولتون صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]