چگونه ترامپ در معرض خطر همه گیر 70 میلیون رای در انتخابات ایالات متحده به دست آورد؟

چگونه ترامپ در معرض خطر همه گیر 70 میلیون رای در انتخابات ایالات متحده به دست آورد؟

به گفته دکتر جک راسموس ، سه دلیل اصلی در مورد چرایی رأی دادن 70 میلیون نفر به رئیس جمهور آمریکا به دونالد ترامپ وجود دارد: اقتصاد ، بیماری همه گیر COVID-19 و مسائل مربوط به فرهنگ و نژادپرستی که توسط سیاستمداران باهوش دستکاری می شود.

دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای بحث در مورد مقاله اخیر خود با عنوان “هنوز 70 میلیون نفر هنوز می توانند به ترامپ رای دهند؟” به ما پیوست. او تصور می کند که دلایل اقتصادی و بهداشتی تنها منابع حمایت ترامپ نیستند و همچنین چنین پشتیبانی “در ترکیب” قومی “پیروان میراث اروپایی سفیدپوست او که می ترسند فرهنگ سفید آنها تحت تأثیر رشد فزاینده تعداد و تنوع رنگین پوستان در آمریکا “.

متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک مقاومت مردمی گلهای مارگارت برای بحث در مورد موج اخیر و رکوردشکنی موارد COVID-19 ایالات متحده به ما می پیوندد. وی همچنین در مورد واکسن جدید Pfizer صحبت می کند ، که طبق گفته این شرکت ، بیش از 90٪ در جلوگیری از COVID-19 در میان افرادی که قبلاً عفونت را تجربه نکرده اند ، موثر است.

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، برای صحبت درباره انتخابات 2020 ایالات متحده به ما پیوست. موارد بحث شامل این است که چه کسی در ایالت هایی که هنوز در حال شمارش هستند جلوتر است و صحت شمارش آرا.

عجمو باراکا، نامزد سابق معاون ریاست جمهوری ایالات متحده برای حزب سبز ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چگونه تنها چند روز پس از انتخابات ، دموکرات های شرکتی در حال حمله به نماینده Alexandria Ocasio-Cortez (D-NY) و سایر مترقیان هستند. مطابق مقاله روز یکشنبه در ژاکوبین ، “از زمان انتخابات برای جو بایدن فراخوانده شد ، تلاشهای چند جانبه ای صورت گرفت تا نتایج ناامیدکننده انتخابات را به گردن مترقیان بیندازد ، حتی اگر نظرسنجی ها و نتایج رای گیری نشان می دهد که سازماندهی تدریجی ، دموکراتها را از فک یک شکست ریاست جمهوری. “

دیوید شولتز، نویسنده و استاد علوم سیاسی و حقوق در دانشگاه هملاین ، برای بحث در مورد عدم پذیرش ترامپ از پذیرش انتخابات به ما پیوست. طبق مقاله روز یکشنبه روزنامه گاردین ، ​​”عزم دونالد ترامپ برای نپذیرفتن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه تزلزل ناپذیر به نظر می رسید ، زیرا وی همچنان به ترویج تئوری های توطئه درباره رای گیری ادامه داد.”

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث درمورد جدال بایدن برای ورود دوباره به توافق نامه ایران به ما پیوست.
Antiwar.com روز یکشنبه گزارش داد ، “حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران در اظهارات روز شنبه ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن را به بازگشت به انجام تعهدات خود در توافق هسته ای 1 + 5 دعوت کرد و گفت: ایران مقاومت خود را در برابر ایالات متحده ادامه می دهد تا زمانی که آنها به توافق برگردند. “

نیک دیویسنویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و ویرانی عراق” برای بحث در مورد لوئیس آرس که اخیراً به عنوان رئیس جمهور بولیوی سوگند یاد کرد ، به ما پیوست. تلسور روز یکشنبه گزارش داد: “آرس در اولین سخنرانی خود به عنوان رئیس جمهور ، از دولت بالفعل انتقاد کرد که اقتصاد بولیوی را نابود کرد.” وی همچنین “قول بازسازی کشور آمریکای جنوبی را داد”.

لوسی کمیسار، روزنامه نگار محقق با تمرکز بر فساد مالی شرکت ها و ما ، برای بحث در مورد تسلیحات حقوق بشر و اینکه آیا قانون مگنیتسکی روند قانونی را انکار می کند ، به ما پیوست.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]