چکمه های در زمین: DC با جابجایی امنیت عظیم جورج فلوید شورش می کند

چکمه های در زمین: DC با جابجایی امنیت عظیم جورج فلوید شورش می کند

تظاهرات گسترده در سراسر ایالات متحده علیه وحشیگری پلیس و نژادپرستی در 25 مه آغاز شد ، پس از آنکه جورج فلوید ، 46 ساله غیر مسلح آمریکایی آفریقایی ، در زندان پلیس در شهر مینیاپولیس درگذشت. برخی اعتراض ها به شورش های خشونت آمیز تبدیل شده اند که شامل آتش سوزی و غارت گسترده است.

دولت ترامپ متعهد شده است كه منابع فدرال را در سراسر آمریكا بسیج كند تا به ناآرامی های مداوم و اعتراضات خشونت آمیز درباره مرگ جورج فلوید به دست پلیس مینیاپولیس پایان دهد.

به نظر می رسد نیروهای امنیتی مستقر در واشنگتن دی سی در تعداد زیادی از این قشرها برای خفه کردن شورش در پایتخت ایالات متحده ، پیروی از قدرت و غلبه بر اقلیت افراطی که به مدت سه شب متوالی اعتراضات گسترده ای را علیه تبعیض نژادی و وحشیگری به نام جورج فلوید انجام داده است ، رقم زده اند. مرد آمریکایی آفریقایی تبار که در 25 مه در بازداشت پلیس درگذشت.

شهردار موریل باوزر اظهار داشت: از آغاز شامگاه دوشنبه ، یک خوابگاه دو روزه در شهر تحمیل شده است. نیروهای نظامی همچنین مناطقی را که توسط شورش های روز گذشته درگیر بود ، محاصره کرده اند.

ایالت های کالیفرنیا ، جورجیا ، مینسوتا ، میسوری ، نوادا ، اوهایو ، تنسی ، تگزاس ، یوتا و ولسوالی کلمبیا قبلاً نیروهای گارد ملی را برای پراکنده کردن معترضین و کمک به مأموران اجرای قانون محلی در تأمین امنیت ، بسیج کرده اند. با این حال ، چندین فرماندار دموکرات ، علیه تهدید ترامپ مبنی بر استقرار ارتش ، عقب رانده اند.

اعتراضات گسترده بعد از نمایش ویدئویی آغاز شد که نشان می داد افسر پلیس سفید ، دریک شووین ، بیش از هشت دقیقه قبل از بی پاسخ بودن بازداشت شده ، بر گردن جورج فلوید زانو زد.