چه کسی بهتر آن را پوشیده است؟ ملانیا ترامپ در حالی که با POTUS در Matching Tuxes for Xmas Portrait عکس می گرفت مسخره کرد

چه کسی بهتر آن را پوشیده است؟ ملانیا ترامپ در حالی که با POTUS در Matching Tuxes for Xmas Portrait عکس می گرفت مسخره کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/13/1081509335_0:0:1200:676_1200x675_80_0_0_34fbe6ca41bf32a851027ce634da6fea.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012191081509383- که-بهتر-مالانیا-پیروز-مسخره-همانطور-که-با-قارچ-در-تطبیق-برای-لباس-برای-پرچم-جنبه-های-مسخره /

این کریسمس آخرین کریسمس برای دونالد ترامپ و همسرش ملانیا در مقام های رئیس جمهور و بانوی اول خواهد بود ، زیرا انتظار می رود جو بایدن پس از پیروزی در رأی هیئت انتخاباتی ، دفتر خود را به دست گیرد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و همسرش ملانیا بانوی اول ، برای پرتره کریسمس خود عکس گرفته اند ، که اگر انتخاب مدی نبود که این زن و شوهر انتخاب می کردند ، می توانست به سادگی یک عکس رسمی عادی مورد توجه قرار نگیرد.

در حالی که رئیس جمهور کاملاً سنتی و سیاه و سفید با پاپیون به تن می کرد ، این لباس اولین بانوی بود که توجه همه را به خود جلب کرد زیرا FLOTUS یک تاکس زیبا و سیاه و سفید مطابق با کلاه های مشکی پوشید.

ملانیا این پرتره را در فید توییتر خود به اشتراک گذاشت و واکنش ها طولی نکشید. بیشتر مفسران از کلاس و فضل بانوی اول تمجید می کنند و این سوال حیاتی را می پرسند – چه کسی این لباس را بهتر پوشیده است؟

به طور طبیعی ، همه از عکسبرداری – یا بهتر بگوییم افراد حاضر در عکس – راضی نبودند ، در حالی که برخی از کاربران توییتر تا آنجا پیش رفتند که آیا این زن و شوهر حتی برای عکسبرداری آنجا بوده اند ، شک و تردید را مطرح کردند ، و این نشان می دهد که عکس واقعاً فتوشاپ شده است.

دیگران “بسیار مهربان” بودند که به بانوی اول در مورد برخی از انتخاب های مد گذشته خود یادآوری می کردند ، در حالی که صدا را نیز به اشتراک می گذاشتند که ظاهرا ملانیا را درگیر می کرد که در کار او در فصل تعطیلات دچار فروپاشی شده است.

“من در حال کار هستم … من در مورد چیزهای کریسمس خاموش هستم ، که می دانید ، چه کسی در مورد چیزهای کریسمس و تزئینات f *** می دهد؟ اما من باید این کار را انجام دهم ، درست است؟”

این زوج سال گذشته از عکسبرداری پرتره رسمی پرش کردند ، اما عکسهای سالهای گذشته را منتشر کردند.