چه کسی اگر نه کانی؟ افراد مشهور مشهور برای آرزو کردن با ایده در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده

چه کسی اگر نه کانی؟ افراد مشهور مشهور برای آرزو کردن با ایده در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

لیست افراد مشهور ، که در دفتر سیاسی در ایالات متحده شرکت کرده و انتخاب شده اند ، شامل ده ها نفر است. از بازیگر رونالد ریگان و موسیقیدان سونی بونو گرفته تا کشتی گیر جسی ونتورا و مجری تلویزیون ال فرانکن.

هنگامی که در سال 2015 دونالد ترامپ اعلام کرد که برای انتخابات ریاست جمهوری است ، هیچ کس او را جدی نگرفت. از این گذشته ، مغولان و املاک و مستغلات پرتلاش و مستغلات در سال 2000 در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند و در مورد جاه طلبی های ریاست جمهوری وی در سال 2012 صحبت کردند. اما کم کم ترامپ ثابت کرد که وی نیرویی است که باید در نظر گرفته شود و در نهایت برنده انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد.

حالا ، یک شخص مبهم و جدید ، رپ ، کانی وست رپ اعلام کرده است که از کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری آینده در انتخابات ریاست جمهوری 2020 خبر می دهد. بیانیه وی باعث ایجاد توجیهی در توییتر شد و شهروندان گفتند که این اعلامیه باید در روز آوریل احمق انجام شده باشد. وست اولین مشهوری نیست که با ایده رئیس جمهور شدن معاشقه می کند. در اینجا لیستی از افراد مشهور وجود دارد که اظهار داشتند که مایل هستند اداره بیضی را به دست بگیرند.

ویل اسمیث

©
عکس AP / Phil Mccarten

عضو بازیگران ویل اسمیت در نخستین نمایش “مرد جمینی” در تئاتر TCL چین در روز یکشنبه ، 6 اکتبر 2019 ، در لس آنجلس شرکت می کند

در سال 2015 ، ستاره مردان در سیاه و من و من افسانه گفت که او در پاسخ به قول انتخاباتی دونالد ترامپ برای ساخت دیواری در مرز با مکزیک و ممنوع کردن ورود مسلمانان به ایالات متحده ، مجبور به کاندیداتوری برای ریاست جمهوری شد. این بازیگر به سی بی اس نیوز گفت: “اگر مردم همه چیزهای دیوانه وار را که اخیراً در مورد دیوارها و مسلمانان می گفتند ، بگویند ، آنها مرا مجبور می کنند وارد عرصه سیاسی شوند.”

اسمیت ، که حرفه موفقی در صنعت موسیقی و فیلمبرداری دارد ، در مورد حرکت احتمالی به سیاست صحبت کرد و گفت که هنوز کارهای زیادی برای دستیابی به آن ندارد.

وی گفت: “من به بچه هایم می گویم ،” تا حد ممکن غیر واقعی باشید و بعد بفهمید که چگونه آن را واقعی جلوه دهید “. “بهترین چیزهایی که تاکنون اتفاق افتاده ، غیر واقعی بودند قبل از اینکه اتفاق بیفتند. بنابراین برای من ، من فکر می کنم بزرگترین ستاره فیلم جهان به عنوان یک هدف در واقع خیلی ناچیز بود!”

اپرا وینفری

این تصویر منتشر شده توسط NBC ، Oprah Winfrey را می پذیرد که جایزه سیسیل بی دیمیل را در 75مین دوره جوایز سالانه گلدن گلوب در بورلی هیلز ، کالیفرنیا ، در روز یکشنبه 7 ژانویه 2018 قبول کند.

شایعات پیرامون ملکه همه رسانه ها که مایل به شروع یک حرفه سیاسی هستند ، چندین دهه است که موج می زند. مانند ویل اسمیت ، وینفری درباره ایده تبدیل شدن به عنوان فرمانده کل به دلیل ترامپ صحبت کرد. در اوایل سال 2017 وقتی رئیس جمهور شد ، اپرا گفت: “من هرگز این سؤال را حتی یک احتمال در نظر نگرفتم. فکر کردم ،” اوه ، من ، تجربه ای ندارم. من به اندازه کافی نمی دانم “. فکر کردن: اوه! “

صحبت های زیادی شده است که وی در انتخابات آینده شرکت کند. وینفری حتی گفت که افراد ثروتمند با او تماس گرفته و “یک میلیارد دلار” برای کمک به این کمپین پیشنهاد داده اند. مجری مشهور تلویزیون گفت که او حتی به خدا دعا کرده است که پیام ای را دریافت کند که آیا باید برای اداره انتخاب شود. وینفری گفت: “و من به این نتیجه نرسیده ام.”

Dwayne “The Rock” جانسون

دواین “راک جانسون” در جوایز اسکار 2017 ،

اینجا یکی دیگر از افراد مشهور است که بسیاری از آمریکایی ها احساس می کنند باید برای حضور در دفتر شرکت کنند. طبق گفته های کتابفروشان ، جانسون سومین کاندیدای محبوب ریاست جمهوری پس از رئیس جمهور ترامپ و جو بایدن است و در هر نظرسنجی که توسط “Public Policy Polling” انجام شده ، وی حتی از ترامپ هم پیشی می گیرد. در سال 2018 ، بازیگر روی آور کشتی گیر گفت تنها چیزی که جلوی او را می گیرد ، عدم تجربه است ، اما در همان زمان جانسون خاطرنشان کرد که این احتمال را رد نکرده است. او حتی از زمان دیدن “جدی بودن” پیشنهادهای مردم ، حتی به طور جدی در مورد آن فکر کرده است.

کریس راک

©
عکس AP / Evan Agostini

کریس راک با حضور در موزه موسسه لباس های هنری متروپولیتن از جشن افتتاحیه نمایشگاه “اردوگاه: یادداشت هایی در مورد مد” در روز دوشنبه ، 6 مه 2019 در نیویورک بهره مند شد

چند روز پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 ، کمدین و بازیگر اعلام کرد که وی برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 شرکت خواهد کرد. معلوم نیست که آیا وی واقعاً منظورش را مشخص کرده است ، زیرا او تصویری از فیلم سال 2003 خود را منتشر کرد ، جایی که او یک الدومرن دی سی را بازی می کند ، که به طور غیر منتظره ای از جانب حزب دموکرات انتخاب شد تا پس از درگذشت نامزد قبلی آنها ، برای ریاست جمهوری انتخاب شود.

الک بالدوین

©
عکس AP / Brent N. Clarke

بازیگر الک بالدوین در سه شنبه 30 آوریل 2019 در نیویورک در نمایش فیلم “فریم جان جان لوروران” در طول جشنواره فیلم Tribeca 2019 در تئاتر SVA حضور پیدا می کند.

تصویربرداری بالدوین از ترامپ در طرح های طنز Saturday Night Live انتقادهای شدیدی را از رئیس جمهور به دنبال داشته است ، که حتی این نمایش را با تحقیقات تهدید کرده است. در مصاحبه ای با سال 2018 با هوارد استرن ، منتقد سرسخت ترامپ گفت كه اگر در انتخابات كاندیداتوری نامزد شود ، برنده خواهد شد. بالدوین به استرن گفت: “من کاملاً پیروز می شوم. دست پایین. کارهای بسیاری در این کشور وجود دارد که باید انجام دهند که بسیار آشکار است.”