چه چیزی در یک شماره است. کشاورزان با اخراج در برزیل مبارزه می کنند. ترامپ می خواهد شهرها را استرداد کند

چه چیزی در یک شماره است. کشاورزان با اخراج در برزیل مبارزه می کنند. ترامپ می خواهد شهرها را استرداد کند

وزارت کار ایالات متحده چگونه اعداد بیکاری را محاسبه می کند و از چه کسانی سود می برد؟

استیو گرومبین، بنیانگذار و مدیر عامل Real Progressives و Real Progress in Action و میزبان پادکست Macro n Cheese ، با معرفی مکانیزم تنظیم فصلی ، نحوه تغییر وزارت کار در نحوه محاسبه بیکاری را توضیح می دهد.

دندارا آراجو، عضو هیئت دولت جنبش کارگران بی زمین (MST) در ایالت میناس گرایس برزیل ، در مورد نامه ای خواستار حمایت و توجه به مجموعه ای از اخراج خانواده های کشاورز از MST Quilombo Campo Grande است که از 12 آگوست آغاز شد روند تخلیه شاهد خشونت و پرخاشگری باورنکردنی پلیس بوده است. اینجا چه خبره؟

یوجین پوریرمیزبان اخبار دستیابی به موفقیت و نویسنده کتاب “Shackled and Chained: Incredceration in Incredution in Capitalist America” ​​، در مورد تلاش های دولت ترامپ برای مجازات کردن شهرهایی که کارهایی را که دوست ندارند انجام دهد ، از جمله مهار در نیروهای پلیس خود صحبت می کند. ما همچنین گزارش یک واحد شبه نظامی ضد تروریسم در کنیا را دریافت خواهیم کرد که ایالات متحده و انگلیس بودجه و آموزش داده اند. دادگاه هایی که تلفن آژانس امنیت ملی را غیرقانونی اعلام کرده اند و اعتراضات در واشنگتن دی سی.

مارکوس مک آلیستر، مربی بین المللی ، متخصص پیاده سازی و هماهنگ کننده برنامه Cure Violence Global ، در مورد تعداد قتل ها در شیکاگو ، ایلینوی بحث می کند. ایالت واشنگتن؛ و سایر شهرهای بزرگ ما همچنین توضیح خواهیم داد که سازمان های جامعه برای کمک به کاهش تعداد و اعتلای جوامع خود چه کاری انجام می دهند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم