‘چه اتفاقی افتاده در آبجو!’: لیدی گاگا برای حمایت از بایدن به صورت آنلاین محکوم شد

‘چه اتفاقی افتاده در آبجو!’: لیدی گاگا برای حمایت از بایدن به صورت آنلاین محکوم شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/03/1080962344_0:0:1248:703_1200x675_80_0_0_063c96672d63377bfc5dec7e6efaf345.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011031080962404- چه- زباله ای-از-آبجو-بانوی-گاگا-آنلاین-برای-ویدئو-در-پشتیبانی-بایدن /

پیش از این جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، اعلام کرده بود که لیدی گاگا عصر دوشنبه ، یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، در راهپیمایی در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا به وی ملحق می شود.

در یک ویدیو طرفدار بایدن که چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده منتشر شد ، لیدی گاگا ستاره موسیقی ، با پوشیدن لباس استتار ، با یک قوطی آبجو به یک وانت تکیه داده و بعداً آن را خرد کرده و به زمین می اندازد و از پیروان می خواهد رای دهند که او برای حمایت از جو بایدن به پنسیلوانیا سفر خواهد کرد.

این ویدیو روز شنبه در حساب توئیتر گاگا ظاهر شد ، خواننده گفت: “سلام ، این لیدی گاگا است ، من به آمریکا رأی می دهم ، به این معنی که من به جو بایدن رأی می دهم. و اگر شما در مینه سوتا ، پنسیلوانیا ، جورجیا زندگی می کنید ، میشیگان ، فلوریدا یا آریزونا ، من شما را به رأی دادن تشویق می کنم. و اگر دوستی دارید که در آنجا زندگی می کند ، به آنها بگویید که رأی دهند. ”

با این حال ، آنچه اقدام آشکاری برای جذب رای دهندگان در “مینه سوتا ، پنسیلوانیا ، جورجیا ، میشیگان ، فلوریدا یا آریزونا” بود ، منجر به محکومیت آنلاین نسبت به گاگا شد. برخی از شهروندان ویدئویی وی را حقیر دانستند و هالیوود را به دلیل “قطع ارتباط با واقعیت” به دلیل انتقاد از مشاهیر که سعی در جلب نظر طرفداران خود دارند ، انتقاد کردند.

“هدر رفتن آبجو” گاگا بخش جداگانه ای از انتقادات کاربران را دریافت کرد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سه شنبه ، 3 نوامبر برگزار می شود ، در حالی که انتظار می رود نتایج نهایی بعداً به دلیل تعداد بالای آرا ball نامه های پستی مشخص شود. جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات و رقیب جمهوری خواه وی ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده ، در رقابت برای دفتر بیضی شکل شرکت می کنند.