‘چه؟’: ترامپ بایدن و اوباما را به صورت آنلاین مسخره می کند و مخاطبان رسانه های اجتماعی را قطبی می کند

‘چه؟’: ترامپ بایدن و اوباما را به صورت آنلاین مسخره می کند و مخاطبان رسانه های اجتماعی را قطبی می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

توئیت ویدئویی ترامپ پس از آن منتشر می شود که اوباما ویدئویی از خودش منتشر کرد ، که در آن رئیس جمهور سابق بایدن را تأیید کرد و رئیس دولت فعلی ایالات متحده را نسبت به واکنش همه گیر کورنوویروس انتقاد کرد.

به نظر می رسد عتیقه های توییتر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا بار دیگر موفق شده است تا جمعیت آنلاین را برانگیزد ، زیرا ساكن فعلی كاخ سفید یك یاداشت تازه را در برابر جو بیدن ، امیدوار كننده ریاست جمهوری دموکرات و رئیس جمهور پیشین ایالات متحده باراک اوباما تحویل داده است.

همانطور که نیویورک پست خاطرنشان می کند ، ویدئوی توییت شده توسط ترامپ ظاهراً “برخاستن در یک نقطه بیمه Allstate” است ، با کلیپ اصلی که شامل “سخنگوی دنیس هیزبرت است. وقتی یکی از تبلیغات وی برای بیمه است ، در حال تماشای یک بازی بسکتبال کالج با دوستان است. شرکتهای هواپیمایی “

اما آنچه از جانب رئیس جمهور آمریكا به اشتراک گذاشته شده ، نسخه عمیق اوباما را نشان می دهد كه وقتی بازی را قطع می كند نه با یك تجارت ، بلكه با فیلم واقعی یكی از سخنان بیدن از سال 2017 قطع می شود ، جایی كه دومی توضیح می دهد كه چگونه ، وقتی او بود محافظ زندگی ، بچه ها برای تماشای “موهای خود دوباره بر می گشتند” پایش را مالش می دادند.

با ادامه سخنرانی ، دیگر افراد حاضر در اتاق با نگرانی به “اوباما” نگاه می کنند ، در حالی که دومی به سادگی می گویند “چه؟” در پاسخ.

این جنجال رسانه های اجتماعی پس از آن منتشر می شود که اوباما هفته گذشته ویدئویی از خود را منتشر کرد و به تأیید بایدن و انتقاد از نحوه کار ترامپ در زمینه همه گیری COVID-19 پرداخت.

صدای توئیت رئیس جمهور تعداد کمی از شهروندان را به خود جلب کرد ، که به نظر نمی رسد برخی از آنها زیاد درباره Biden فکر کنند.

اما برخی دیگر ، در عوض ، انتقاد خود را از ترامپ محفوظ کردند.


پاسخی بگذارید