‘چنین زیبایی طبیعی ، بدون در نظر گرفتن: بدون آرایش Bella Thorne طرفداران خود را به عنوان” Rocks a Stye “از طرفداران منتظر است

‘چنین زیبایی طبیعی ، بدون در نظر گرفتن: بدون آرایش Bella Thorne طرفداران خود را به عنوان” Rocks a Stye “از طرفداران منتظر است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

انزوائی ناشی از تاج خانم خانم تورن ظاهراً منجر به ایجاد رشته های جدید تصاویر شده است – بیشتر آنها خود به خود اما بدون شک بخار است – در حساب های رسانه های اجتماعی خود ارسال شده است ، و انتظار می رود بی شمار واکنش های مثبت در آنجا وجود داشته باشد.

بلا ترون ، ستاره كودك آمریكایی مطمئناً می داند كه چگونه سرگرم شود ، حتی بیشتر در این حالت قفل ، وقتی زمان اجازه خیال پردازی می دهد ، به بهترین زوایا اعتصاب می كنید و به مناسب ترین و مهمترین زیرنویس ها فکر می کنید. با این حال ، به نظر می رسد که پست اخیر او کاملاً خاموش است و به همین دلیل ، شاید ، حتی از ارتش هوادار محکم بلا نیز قدردانی شود.

یک سری از به روزرسانی های ناشناخته در اینستاگرام او تصاویری نزدیک از چهره این بازیگر 22 ساله را نشان می دهد ، با این که سبزه بدون آرایش فریاد نگاه او را در جایی به سمت بالا می اندازد ، یا به لنز دوربین خیره می شود ، در حالی که انگشت او را نشان می دهد. لکه ای مایل به قرمز روی پلک پایین او.

او گفت: “واقعاً تکان دهنده این استیک است” ، او در کنار مجموعه عکسها نوشت و یک ایموجی ROFLing اضافه کرد.

هواداران طبعاً عجله کردند که آرزو کنند و آرزو کنند ، با این استدلال که صرف نظر از چنین مزاحمت هایی ، عالی به نظر می رسد:

“خیلی زیبا!” یکی نوشت ، با خواننده پاپ مایلی سایرس اعتراف کرد زیر پست بلا:

“تصور کنید که بدون آرایش به دنبال این خوب باشید ، نمی توانید ارتباط برقرار کنید”.

بلا شلیک کرد: “شوش بله می توانید بچه دار شوید”.

شخص خوب دیگری در مورد مالکیت و تشویق ترون اظهار داشت: “خوب ، حداقل شما در مورد آن مثبت هستید”.

بسیاری از آنها عجله کردند تا از چهره های بدون آرایش او قدردانی کنند:

“من عاشق نگاه طبیعی شما بلا هستم! شما زیبا هستید “، یکی با هوادار دیگری فریاد زد که” استیج خوش شانس بودن در آنجاست “.

Thorne عایق بندی منظم ، به طور مرتب در حال پرش به شادی می شود تا بیش از 22 میلیون مشترک را برای او شادی کند ، حتی جرات دارد هفته گذشته برائی را برای یک آپدیت نسبتاً معمولی و در نتیجه به شدت بروزرسانی اینستاگرام به وجود آورد.

پیش از این ، این بازیگر با یک پست شاداب دیگر سر خود را چرخاند ، چرا که او در یک بیکینی خاکی ، کاملاً مطابق با قفلهای سبز مایل به سبز خود ، در حیاط خلوت خانه عمارت کالیفرنیا ، کاملاً رقصید.