‘چندش آور!’ بحث برانگیز خیریه انگلستان با تبلیغات کریسمس با Santa Santa Fighting With COVID

‘چندش آور!’ بحث برانگیز خیریه انگلستان با تبلیغات کریسمس با Santa Santa Fighting With COVID

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این تبلیغات توسط NHS خیریه ها با هم ، مجموعه ای از سازمان های خیریه که با جمع آوری کمک مالی برای بیمارستان ها ، داوطلبان و بیماران ، از خدمات بهداشت ملی انگلستان پشتیبانی می کنند ، ایجاد شده است. طبق وب سایت آن ، هر روز ، به لطف پروژه های خود ، 1.3 میلیون دلار به خدمات بهداشت عمومی انگلیس کمک می کند.

به نظر می رسد تهیه یک تبلیغ بد کریسمس دشوار است ، زیرا یکی از محبوب ترین تعطیلات در جهان است که خانواده ها را متحد می کند و به مردم اجازه می دهد مشکلات خود را برای چندین روز فراموش کنند. با این وجود تبلیغاتی که توسط NHS خیریه ها با هم ایجاد شده است ، نظرات منفی زیادی را به همراه داشته است ، کاربران آن را به ربودن کریسمس و تلاش برای کشتن بابا نوئل متهم می کنند.

این تبلیغ با عنوان “هدیه” با آغاز یک پیرمرد به بیمارستان مراقبت ویژه با پزشکان در تلاش برای نجات جان وی ، احتمالاً از ویروس کرونا ، آغاز می شود. سپس تبلیغات روند بهبودی بیمار و نحوه مراقبت از وی توسط یک پرستار مهربان را نشان می دهد. در ابتدا ، هیچ چیز نشان نمی دهد که بیمار سانتا است. بینندگان فقط نکات ظریف می گیرند – یک کارت پستال خوب از رودی (گوزن شمالی با بینی قرمز) ، یا روشی که پیرمرد یک دسته نامه را می خواند و چیزی را در دفترچه اش می نویسد. با این حال ، هنگامی که بیمار پیر از بیمارستان مرخص می شود ، پرستار مراقب یک هدیه با یادداشت دریافت می کند:

“از همه کارهایی که برای همه ما انجام داده اید متشکرم. سانتا”.

اگرچه این تبلیغ توسط برخی از کاربران رسانه های اجتماعی مورد تمجید قرار گرفت ، اما بسیاری آن را دوست نداشتند (به بیان ملایم).

شکایت اصلی این بود که مردم به اندازه کافی رنج و تاریکی امسال را داشته اند و کریسمس زمان شادی و جشن است. برخی از کاربران استدلال می کردند که پولی که برای تولید این آگهی استفاده شده باید به سرویس بهداشت ملی انگلستان اهدا شده باشد.

بسیاری از کاربران اینترنتی همچنین نوشتند که این تجارت کودکانی را که از سطوح افسردگی و اضطراب بی سابقه ای رنج می برند آسیب می بیند.

یکی از کاربران ادعا کرد که تبلیغات به همان اندازه دروغ گفتن به بچه ها که واقعی بابا نوئل است بد است. (به او گوش ندهید. او واقعی است!)

عده ای دیگر تبلیغات را بخاطر بیان حقیقت تحسین کردند.

به دنبال سیل اظهارنظرهای عصبانی ، سازمان خیریه با انتشار بیانیه ای از والدین و فرزندان “که از تماشای تبلیغات ناراحت شده اند” عذرخواهی کرد.

“ما کمپین کریسمس خود را ایجاد کردیم تا تعهد مداوم و سخت کوشی کارمندان و داوطلبان NHS را برجسته کنیم تا ما را در آنچه که برای NHS واقعا چالش برانگیز بوده است حفظ و حفظ کنیم. این تبلیغ برای مشارکت حامیان خیریه ساخته شده است. و کسانی که ممکن است بخواهند کالاهایی تولید کنند که به درخواست تجدید نظر کمک مالی می کنند. این هدف کودکان نیست و از نشان داده نشده است. این موسسه خیریه هیچ بودجه ای برای تولید آگهی اختصاص نداده است “، بیانیه.