“چقدر چپ می تواند پایین برود؟” خشم در نقش سناتور از ایمی بارت می پرسد اگر او همیشه به شخصی حمله کرده باشد

“چقدر چپ می تواند پایین برود؟” خشم در نقش سناتور از ایمی بارت می پرسد اگر او همیشه به شخصی حمله کرده باشد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روز دوم جلسات دادرسی برای تأیید دادگاه عالی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، ایمی کونی بارت ، در کمیته قضایی سنا از روز سه شنبه آغاز شد. دموکرات ها بارها با انتقاد از انتقاد از انتخاب رئیس جمهور ، اظهار داشتند که نامزد باید توسط برنده انتخابات 3 نوامبر انتخاب شود.

امی کنی بارت ، نامزد دیوان عالی رئیس جمهور دونالد ترامپ برای جایگزینی مرحوم روت بدر گینسبورگ ، روز سه شنبه گفت که او هرگز “درخواست ناخواسته برای محبتهای جنسی نکرده است ، یا هرگونه آزار و اذیت جسمی یا کلامی یا تجاوز جنسی را مرتکب نشده است”.

بارت همچنین انكار كرد كه “هرگز با نظم و انضباط روبرو شده یا به توافق در رابطه با این نوع رفتارها رسیده است”.

این در پاسخ به س Mazال سناتور دموکرات مازی هیرونو در مورد این موضوع بود زیرا نامزد ترامپ در روز دو جلسه استماع تأیید بارت توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها در کمیته قضایی سنا کباب شد.

شهروندان بلافاصله درمورد اینکه آیا مناسب است هیرنو چنین س questionالی را بپرسد با برخی درگیر شدند که “این چیزی است که او از همه نامزدها خواسته است” درگیر شدند.

یکی از کاربران استدلال کرد: “این یک سوال استاندارد برای هرگونه رسیدگی به تأیید است” ، در حالی که دیگری در توئیتر نوشت که “این یک سوال مهم است”

با این حال ، بسیاری از Hirono را به خاطر آنچه رفتار “ننگ آور” توصیف کردند ، نادیده گرفتند ، با یک کاربر توییتر که “چپ چقدر می تواند پایین بیاید” تعجب کرد.

وی افزود: “كاملاً تحقیر كردن وی از این پرسیدن. اما او دموكرات است ، بنابراین جای تعجب نیست” ،

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، نامزد امی بارت را برای تأیید پس از درگذشت ماه گذشته روت بادر گینسبورگ ، قاضی دادگاه عالی ، به سنا فرستاد.

انتظار می رود این رویه چهار روز به طول انجامد ، جمهوری خواهان امیدوارند بارت را قبل از انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر تأیید کنند و به دنبال تقویت برتری 6-3 در بالاترین دادگاه کشور باشند.

پیش از این ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، از سنا خواسته بود تا بعد از رای گیری در ماه نوامبر ، هیچ نامزد دیوان عالی را تأیید نکند.