“چشم انداز بهداشت و درمان” ترامپ و سخنان ضد روسی رسانه های اجتماعی

“چشم انداز بهداشت و درمان” ترامپ و سخنان ضد روسی رسانه های اجتماعی

در اپیزود امروز برنامه خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان ، مجریان برنامه ، در مورد نگرانی های اقتصادی ایالات متحده ، بدتر شدن نرخ بیکاری در آمریکا ، روابط نامناسب هانتر بایدن با اوکراین و جزئیات مربوط به رسوایی پولشویی HSBC بحث کردند.

میهمانان

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی | اقتصاد ایالات متحده ، اعداد بیکاری ، اقتصاد عرضه و تقاضا

لی استراناهان – تحلیلگر خبر اسپوتنیک و مجری The Back Story | شکارچی بایدن ، اوکراین ، FinCen ، HSBC

در ساعت اول ، میزبانان در مورد خطای بالقوه مهلک در مورد کمپین بایدن در مشرف به بخش خاصی از مردم بحث کردند. آنها ادامه می دهند و در مورد اهمیت دموکرات ها برای ایجاد پشتیبانی بیشتر رای دهندگان در مقابل تحریک کردن آنها به حمایت از جو بایدن ، رویکردی کاملاً هوشمندانه و فراگیر دارند.

در ساعت دوم ، میزبانان با یک دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، دکتر لینوود توحید گفتگو می کنند. آنها در مورد یک توقف آشکار در بهبود اقتصادی در ایالات متحده ، تعدادی از دلایل عقب مانده ، راه حل برای تحریک آن و عواقب احتمالی عدم توسل به اقدامات شدیدتر از آنچه تاکنون اجرا شده است ، بحث می کنند.

در آخرین ساعت ، لی استراناهان ، تحلیلگر خبرگزاري اسپوتنیک و مجری The Backstory ، با بچه ها در مورد گزارش اخیر سنا صحبت می کند که گفته می شود نتیجه تحقیق در اوضاع بسیار ناخوشایند روابط هانتر بایدن با اوکراین است. آنها همچنین بررسی می کنند که آیا جنبش ضد جنگ در ایالات متحده به گونه ای کاهش یافته است که تأثیر آن بر سیاست از بین رفته است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم