چشم انداز اقتصادی ایالات متحده ؛ اعتصاب معلم؛ احزاب برای قدرت و نه عدالت می جنگند

چشم انداز اقتصادی ایالات متحده ؛ اعتصاب معلم؛ احزاب برای قدرت و نه عدالت می جنگند

گزارش جدید تصویری اقتصادی را ترسیم می کند که شاید برای اکثر افراد تعجب آور باشد. اما ، چه چیزی پشت این اعداد است؟

استیو گروبین، بنیانگذار و مدیرعامل Real Progressives و Real Progress in Action و میزبان پادکست Macro n Cheese ، برای بحث در مورد گزارش اخیر که به نظر می رسد از نظر اقتصادی به نظر می رسد ، به ما می پیوندد ، اوضاع برای خانواده های کم درآمد ، برای سیاه و اسپانیایی ها به خوبی پیش می رفت خانواده ها و خانواده هایی که نان آور خانواده در دوره دونالد ترامپ مدرک دانشگاهی نداشتند. از زمان روی کار آمدن ترامپ ، بسیاری از خانواده های غیر سفیدپوست ، خانواده های فاقد مدرک دانشگاهی و خانواده هایی که درآمد کمتری دارند ، واقعاً سودآور بوده اند ، در حالی که برای خانواده های سفیدپوست ثروتمند ، میزان افزایش درآمد کند شده است. در مورد چگونگی نتیجه گیری ، به نظر شما دقیق بودن نتیجه گیری و اینکه آیا این بدان معنی است که باید تفکر خود را در مورد سیاست های اقتصادی ترامپ اصلاح کنیم ، به من بگویید. آیا چیزی در این داده ها پنهان است که به ما نشان داده نمی شود؟

دن کوالیک، یک حقوقدان ، استاد و نویسنده کتاب “دیگر هیچ جنگی: چگونه غرب با استفاده از” مداخله بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک حقوق بین الملل را نقض می کند ، به ما پیوست تا درمورد چگونگی جنگیدن معلمان برای بازگشت به شرایطی که آنها می گویند ناامن است مدارس و نحوه انتشار COVID-19 از طریق آمازون. Paydayreport اخباری درباره اعتصاب معلمان یا تهدید به اعتصاب در چهار ایالت ، بیشتر در جنوب ایالات متحده دارد. ما معلمانی در لیتل راک ، آرکانزاس داریم که می گویند آنها به دلیل COVID از راه دور کار می کنند اما در کلاس ها کار نمی کنند. ما در کارولینای جنوبی به دلیل افزایش وعده ها و پاداش هایی که امسال نشان داده نشد ، مرض قیمتی داریم. ما معلمانی در لوئیزیانا تهدید می کنیم که نسبت به تغییر در برنامه درسی خود که از معلمان پیمانکاری استفاده نمی کند برای ایجاد دروس از پیش ضبط شده استفاده می کنند ، معلمان فکر می کنند برابر با آموزش حضوری مستقیم نیستند. ما در گرجستان پیرامون شرایط COVID یک پیاده روی داریم ، و در آلاسکا به دلیل حقوق ناچیز اعتصاب تهدیدآمیز داریم.

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار و پادکست مستقل ، در بحث عدم توانایی دموکرات ها و جمهوری خواهان در ارائه اختلافات سیاسی معنی دار به مردم آمریکا ، قدرت احزاب غیر سیاسی در تحت تأثیر قرار دادن سیاست های ایالات متحده ، به ما می پیوندد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]