چرا FBI در سال 2016 از ژنرال مایکل فلین تحقیق کرد؟

چرا FBI در سال 2016 از ژنرال مایکل فلین تحقیق کرد؟

رئیس جمهور منتخب جو بایدن و تیمش در حال تماس با رهبران جهان هستند ، با این حال ژنرال بازنشسته مایکل فلین به دلیل انجام همان کار مورد تحقیق قرار گرفت.

ری مک گاورن، تحلیلگر پیشین CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چگونه تیم بایدن با رهبران جهان ارتباط برقرار کرده است ، اما در اواخر سال 2016 ، FBI از فلین تحقیق کرد “زمانی که او یک مقام گذار برای جرم احتمالی بود” همانطور که گلن گرینوالد در مقاله ای در روز سه شنبه نوشت ، “صحبت با روسیه در مورد سیاست خارجی”.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و متخصص سلامتی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد چشم انداز تاریک عفونت های COVID-19 در ایالات متحده به ما می پیوندد. به عنوان نمونه ، واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد ، “در داكوتای شمالی ، به كاركنان مراقبت های بهداشتی با موارد بدون علامت ویروس كرونا اجازه داده می شود كه به كار ادامه دهند زیرا تعداد بیماران آلوده از تعداد كارمندان مورد نیاز برای مراقبت از آنها بیشتر است. هفته “

جمارل توماس، میزبان مشترک خطاهای خطای رادیو اسپوتنیک ، به ما پیوست تا در مورد “شرورهای ضد دموکراتیک” هر دو حزب سیاسی ایالات متحده صحبت کنیم ، همانطور که مقاله 6 نوامبر MintPress News آنها را صدا می کند. این بخش خاطر نشان می کند که “نهاد سیاست خارجی دو حزبی اقدامات ضد دموکراتیک در خارج از کشور را تشویق می کند اما در داخل کشور اخم خود را نشان می دهد”

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث در مورد حملات حزب دموکرات به قانونگذاران مترقی به ما می پیوندد. “چند ساعت پس از اعلامیه رسانه ها مبنی بر پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ، حزب دموکرات حمله وحشیانه ای علیه جناح به اصطلاح” چپ “خود انجام داد که نمایندگی برجسته آن توسط سناتور ورمونت برنی سندرز و الكساندیا اوكاسیو كورتز نماینده نیویورك ، “وب سایت جهانی سوسیالیست روز دوشنبه گزارش داد.

جورج کو، روزنامه نگار ، فعال اجتماعی ، مشاور بازرگانی بین المللی و مهندس شیمی ، به ما می پیوندد تا درباره بحث روز یکشنبه خود در آسیا تایمز بحث کنیم. این عنوان تحت عنوان “بایدن باید از رویارویی باخت و ضرر با چین جلوگیری کند” ، و در زیرعنوان یادداشت “شکست سیاست های ترامپ در چین واضح است ، و راه نجات برای دفتر بیضی او به همان اندازه روشن است.”

نیکولاس دیویسنویسنده کتاب “خون بر دستان ما ، حمله آمریکایی ها به عراق” ، برای بحث در مورد مقاله چهارشنبه در CounterPunch با عنوان “آیا تیم بایدن جنگ طلب خواهند بود یا صلح ساز” به ما پیوست. در این مقاله آمده است: “مردم در سراسر این جهان آلوده به همه گیری ، جنگ زده و فقر زده از وحشیگری و نژادپرستی دولت ترامپ شوکه شده بودند و با نگرانی در فکر این هستند که آیا ریاست جمهوری بایدن دریچه ای برای نوع همکاری بین المللی باز می کند؟ که ما باید با مشکلات جدی که بشریت در این قرن با آن روبرو هستیم مقابله کنیم. “

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، به ما پیوست تا بحث کنیم چه چیزی در انتظار ریاست جمهوری جدید بایدن است. جاکوبین روز سه شنبه گزارش داد ، حتی با شکست دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات ، “دولت های ایالتی و محلی با کاهش بی رحمانه خدمات عمومی حیاتی مانند آموزش و مراقبت های بهداشتی روبرو هستند.”

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث در مورد تحریم اسلحه لیبی به ما پیوست. “در نامه ای در تاریخ 10 نوامبر به مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه ، سنس. کوری بوکر (D-NJ) ، برنی سندرز (I-VT) و ژان شاهین (D-NH) گفت که دولت ترامپ” چند اقدام مشخص “برای واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد ، ممنوعیت ارائه سلاح به طرف های متخاصم لیبی را اجرا کنید و از ایالات متحده خواست تا کسانی را که نقض محدودیت های تجارت اسلحه هستند ، تحریم کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]