چراغهای آبی مرموز در آسمان در سراسر جهان دیده می شوند – ویدئو

چراغهای آبی مرموز در آسمان در سراسر جهان دیده می شوند – ویدئو

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

معمولاً چراغهای روشن توسط چراغ قوه در نزدیکی کلوپ های شبانه تولید می شود ، اما این توضیحات به دلیل همه گیر بودن کروناویروس که بیشتر جمعیت را در چهار دیوار محصور کرده و کلیه اماکن عمومی را محاصره می کند ، غیرقابل تحمل به نظر می رسد.

کاربران رسانه های اجتماعی مشغول بحث و گفتگوهای پرشور در مورد چراغهای مرموز آبی بودند که در نقاط مختلف جهان از جمله استرالیا ، اسپانیا و ایالات متحده مورد توجه قرار گرفتند. این مباحثات پس از آن آغاز شد که کاربر YouTube _shafasgachaworld _kittykat_ 《HannahTristaMidnight age فیلم هایی از چراغ آبی عجیب در آسمان در نیویورک منتشر کرد.

این ویدئو به سرعت آنلاین با شهروندان به اشتراک گذاشته شد و گفتند که آنها دیگر نقاط آبی آبی در آسمان را در ایالات دیگر ایالات متحده ، اسپانیا ، انگلیس و استرالیا مشاهده کرده اند. یک شهروند اهل هلند عکسی از بینایی منتشر کرد و در این عنوان نوشت: “در متن عجیب ما این ، چراغ های آبی را نیز در آسمان داریم”.

کاربران در مورد منشأ این چراغهای مبهم بحث کردند ، برخی ادعا کردند که به دلیل اثر پیزوالکتریک به طور طبیعی ظاهر می شوند. یکی از کاربران نوشت: “اگر صفحات بزرگی از کریستال کوارتز در پوسته زمین با زاویه خاصی فشرده شوند ، باعث می شود یک میدان الکتریکی بزرگ باعث شود که معادل محلی از شفق قطبی در آسمان فوقانی تولید کند”.

برخی دیگر ادعا می کردند که دولت یا شرکت Elon Musk SpaceX در حال آزمایش فناوری های جدید هستند.

هنوز دیگران تصور می کردند که این چراغ های مرموز ، نشانه ای از زندگی فرازمینی و نشانه ای از فاجعه قریب الوقوع است. “جهان یا واقعیت ما در حال تغییر است. من فقط می توانم آن را حس کنم. فکر می کنم در حال حاضر یک نوع نبرد پنهان در جریان است و این مورد توسط بسیاری از مردم در حال حاضر مشاهده شده است. ملخ ها در آفریقا مانند گذشته نیست. یک طاعون. در آسمان چراغها در آسمان می لرزد. بسیاری از بینندگان UFO. یک سیارک نزدیک می شود. تعداد زیادی از افراد که از خواب بیدار می شوند و تغییر در انرژی را گزارش می دهند “، نوشت: یک کاربر.


پاسخی بگذارید