‘چالش مسابقه بوکس’: دوست دختر سابق Tana Mongeau و Bella Thorne Trade Barbs در توییتر

‘چالش مسابقه بوکس’: دوست دختر سابق Tana Mongeau و Bella Thorne Trade Barbs در توییتر

خواننده ستاره سابق دیزنی ، بلا تورن ، در گذشته یک داستان عاشقانه عمیقاً عمومی با YouTuber Tana Mongeau داشت ، اما ظاهرا همه چیز بین این دو طبق برنامه پیش نرفته است.

جرقه ها آخر هفته در توییتر پرواز کردند ، زیرا بلا تورن بازیگر سابق نوجوان ، که اخیراً آهنگ “Stupid F ** king B *** h” خود را آزاد کرده است ، یک سری پست های رمزگذاری شده با هشتگ #SFB منتشر کرده است که نشان می دهد کسی به معنای واقعی کلمه مایل است بودن او – و تانا مونگو سابق او همه چیز را خیلی شخصی می گرفت.

تورن در پستی نوشت که به زودی توسط مونگو به اشتراک گذاشته شد و با شروع مقایسه به یک توهین آشکار پاسخ داد: تعاملات توییتر او با آنچه در گذشته مورد علاقه معشوق قرار گرفته بود.

YouTuber پاسخ داد: “749 مورد علاقه در روز و آخرین توییت های من بیشتر هستند و شما نگران ارتباط من هستم؟”

برای مونگو واضح بود که تورن در مورد او صحبت می کند – چیزی که وی گفت “یوتیوب” را “بازنگری” کرده بود.

آنفلوئنسر سپس ادعا کرد که او الهام بخش آهنگ تازه منتشر شده معشوق سابق خود است و کارتهای خود را روی میز گذاشت.

“تصور کنید وقت بگذارید و کل آهنگ را در مورد من بنویسید ، کارگردانی کنید و کمک مالی کنید ، بنام احمقانه **** و همچنین بلا ترون smfh [sic]”، مونگو پیشنهادی، ادامه داد.

در یک زمان او حتی نقل قول از اظهارات بازیگر سابق پورنو ، میا خلیفه ، برای انتقاد از پیشنهاد اخیر Thorne OnlyFans شد که بسیار بحث برانگیز بود. نه تنها ستاره سابق دیزنی متهم شد که با ارائه 200 دلار برهنه برای فروش که در آنجا نیست ، صنعت سرگرمی بزرگسالان را به خطر بیندازد ، بلکه بعداً ادعا کرد که او “اولین” است که به دنبال این سایت با دیگران به این سایت چهار ساله پیوست. کت و شلوار.

تحمل این موضوع برای مونگو خیلی زیاد به نظر می رسید ، وی به پیشنهاد پیروانش برای به چالش کشیدن تورن در یک “مسابقه بوکس” پاسخ داد.

اما طبق خبرهای توئیتر هر دو دختر – طرفداران واقعاً از این درام لذت می بردند.

گفته می شود که بلا تورن و تانا مونگو از سال 2017 تا فوریه 2019 با هم درگیر بوده اند. اولین تک آهنگ “مگنو” “هفنر” که در نوامبر 2017 منتشر شد و بیش از 18 میلیون بازدید در YouTube داشته است ، تورن را کاملاً صمیمی معرفی کرده است و بسیار جنسی