پیملا اندرسون “با بیکینی پوشیده” ترامپ را به عفو آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس ترغیب می کند

پیملا اندرسون “با بیکینی پوشیده” ترامپ را به عفو آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس ترغیب می کند

پاملا اندرسون ، ستاره تلویزیون آمریكایی آمریكا ، پیش از این درخواست های زیادی به مقامات كرده است تا بنیانگذار ویكلیكس ، جولیان آسانژ را در هنگام پناهندگی در سفارت اکوادور در لندن و از زمان حبس در انگلیس ، آزاد كنند.

پاملا اندرسون ، بازیگر و مدل سابق ، دونالد ترامپ را به جولین آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ترغیب کرده و با انتشار عکسی از خود با بیکینی ناچیز در توییتر ، توجه رئیس جمهور نشسته را جلب می کند.

عکس نشان می دهد که او همچنین در دست دارد تابلویی با عنوان: “جولیان آسانژ را به استرالیا بیاورید” ، و کشور متولد خود را ذکر می کند.

در تصویری دیگر ، دوست دیرینه افشاگر لباسی را پوشیده است که شبیه لباس ساتن و آستین بلند است و تابلویی را در دست دارد که روی آن نوشته شده است: “من جولیان آسانژ هستم”.

ستاره سابق Baywatch ، 53 ساله ، همچنین توییت پیوند یک رویداد آنلاین را منتشر کرد که روز دوشنبه کتاب پرتره های طرفداران آسانژ را در سراسر جهان راه اندازی کرد.

این کتاب ، بخشی از پروژه هنری #WeAreMillions بنیاد شجاعت ، در تلاش است تا حمایت جهانی از آسانژ را که متهم به توطئه در تلاش برای دستیابی به رایانه طبقه بندی شده دولت ایالات متحده با تحلیلگر سابق اطلاعات ارتش چلسی منینگ در سال 2010 بود ، نشان دهد.

پست های توئیتری پاملا اندرسون در پی تماس با روز شکرگذاری به ترامپ برای بخشیدن آسانژ از استلا موریس ، دوست دختر افشاگر و مادر دو پسرشان است.

موریس تصویری از خود و دو کودک را منتشر کرده بود و در توئیتر نوشت که آنها “به پدر خود احتیاج دارند”. این اقدام پس از آن صورت گرفت که ترامپ ، مشاور امنیت ملی سابق مایکل فلین را عفو کرد.

هنوز هیچ اظهار نظر رسمی از جانب دونالد ترامپ درباره درخواست اندرسون نشده است.

جنگ صلیبی به “آسانژ آزاد”

پاملا اندرسون ، که در طول حضور هفت ساله خود در سفارت اکوادور چندین بار در حال بازدید از آسانژ بوده است ، پیش از این درخواست های زیادی را به مقامات داد تا جولیان آسانژ را که به مدت 19 ماه در زندان امنیت بالا بلمارش در لندن ، انگلیس بوده ، آزاد کند. ، مبارزه با استرداد به ایالات متحده.

©
عکس AP / گرت فولر / PA از طریق AP

بازیگر آمریکایی پاملا اندرسون پس از بازدید از بنیانگذار ویکی لیکس ، جولیان آسانژ ، سه شنبه 7 مه 2019 ، از زندان بلمرش در جنوب شرقی لندن خارج می شود.

ستاره سابق بای واچ همچنین اولین بازدید کننده جولیان آسانژ از زمان اعزام وی به زندان بلمارش در جنوب شرقی لندن بود ، غیر از یکی از وکلای وی ، در حالی که در یک پتو خاکستری رنگ شده بود و حاوی کلمات “آزادی بیان” بود.

در اوایل ماه اکتبر این ستاره در اوایل ماه اکتبر در برنامه “صبح ها با ماریا” فاکس نیوز ظاهر شد تا در مورد پرونده آسانژ صحبت کند و گفت:

وی گفت: “دیدن اینکه او اینگونه به صلیب کشیده شده برای من دشوار است زیرا من او را به عنوان مردی مهربان و نرم رفتار می کنم و بهترین کاری را که می تواند انجام می دهد … امیدوارم رئیس جمهور ترامپ جولیان آسانژ را عفو کند. این آرزوی من است. “

اندرسون این اظهارات را قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 گفته بود ، در حال حاضر پیش بینی شده است که بیشتر رسانه های آمریکایی من توسط جو بایدن ، رقیب دموکرات دونالد ترامپ ، پیروز شوند. ترامپ هنوز پیروزی را قبول نکرده است ، “تقلب” گسترده در انتخابات را جعل کرده و در دادگاه نبردهای قانونی را برای لغو نتایج آغاز کرده است.

پایان هر دولت معمولاً موجی از بخشش را به دنبال دارد.

در تاریخ 25 نوامبر ، رئیس جمهور ترامپ مایکل تی فلین ، مشاور امنیت ملی سابق خود را که دو بار به جرم دروغ گفتن به FBI در مورد محتوای گفتگوهای خود با نماینده وقت روسیه در سال 2016 در آمریکا اعتراف کرده بود ، عفو کرد.

کاخ سفید از آن زمان بخشودگی را به عنوان یکی از “افراد بی گناه” یاد کرده است.

مورد آسانژ

جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، در سال 2019 از سوی دادگاه منطقه ای فدرال در ویرجینیا به 17 فقره نقض قانون جاسوسی 1917 با “به دست آوردن و افشای غیرقانونی اسناد محرمانه مربوط به دفاع ملی” و همچنین توطئه برای هک کردن رایانه پنتاگون متهم شد شبکه.

اگر دادگاه انگلستان استرداد وی را تأیید کند و افشاگر مجرم شناخته شود ، وی می تواند به 175 سال حبس در زندان با حداکثر امنیت محکوم شود.

©
عکس: محمد علمی

وانی که روی آن آگهی نوشته شده بود و می نویسد آسانژ را استرداد نکنید – روزنامه نگاری جرم نیست ، در 28 سپتامبر 2020 از بیلی پیر عبور می کند

در پایان دادرسی استرداد در پاییز در دادگاهی در Old Bailey لندن ، قاضی دادگاه ونسا بارایتسر گفته بود که تصمیم خود را در 4 ژانویه تحویل می دهد. قاضی قبلاً وثیقه آسانژ را به دلیل ترس از خطر پرواز نپذیرفت.

آسانژ در سال 2012 هنگامی که از سفارت اکوادور در لندن درخواست پناهندگی کرد ، وثیقه کرد. افشاگر سرانجام به مدت هفت سال در سفارت اقامت داشت ، تا اینكه اخراج و متعاقباً دستگیر شد. وی از آوریل 2019 در زندان لندن به سر می برد.