پیش بینی های هفته آینده

پیش بینی های هفته آینده

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان هفته را با تجزیه و تحلیل نحوه آمادگی ایالات متحده برای مراسم تحلیف هفته آینده به پایان می رسانند. روز گذشته ، جو بایدن با رونمایی از بسته محرک ، نگاه اجمالی به دولت جدید داشت.

میهمانان:

لیث معروف – تهیه کننده چند رسانه ای برنده جایزه | با وجود مشکلات در داخل کشور ، تجاوزات ایالات متحده در خارج از کشور ادامه دارد

تحلیل فرانک – تحلیلگر و مجری سیاسی مستقل | “ارتباطات” ما مورد حمله قرار می گیرد

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح های سازمان ملل | “خطرات” استیضاح دوم

بسیاری از شهروندان آمریکایی هستند که خوشحال می شوند هفته آینده ترامپ کار خود را ترک کند. طبیعت تفرقه افکن او چنان استرس بر زندگی روزمره مردم وارد کرده است. همانطور که پیشرفت در ایالات متحده را می بینیم ، آمریکا سرعت حمله به خارج از کشور را کند نکرده است. تهیه کننده برنده جایزه ، لیث معروف برخی از آخرین فعالیت های بین المللی آمریکا را بیان می کند.

ترامپ ممنوع شد ، سهام توییتر افت کرد ، پارلر افت کرد و تلگرام منفجر شد. ارتباطات این روزها بسیار متفاوت است و محیط در حال ورود به قلمرو ناشناخته ای است. مجری فرانک آنالیز به این برنامه می پیوندد و ادعا می کند که ارتباطات ما مورد حمله کامل قرار گرفته است.

در حالی که مردم از خوشحالی از سقوط شهرت ترامپ می پرند ، دیگران برای دیدن تصویر بزرگتر سرعت خود را کم می کنند. برای اولین بار ، یک رئیس جمهور آمریکا دو بار استیضاح شد. اسکات ریتر ، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل ، خطرات احتمالی این اقدام را توضیح می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم