پیش از بحث معاون رئیس جمهور آمریکا ، چه چالش هایی با پنس روبرو هستند ، هریس؟

پیش از بحث معاون رئیس جمهور آمریکا ، چه چالش هایی با پنس روبرو هستند ، هریس؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دانیل لازار در مورد بحث عصر چهارشنبه بین مایک پنس معاون رئیس جمهور و سناتور کمالا هریس نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات (D-CA) صحبت می کنند.

از ساعت 9 تا 10:30 بعد از ظهر EDT روز چهارشنبه ، پنس و هریس در بحث معاون ریاست جمهوری در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی به مصاف هم می روند. چالشهایی که هر دو کاندیدا با آن روبرو هستند و چه مشکلی برای هر یک از آنها وجود دارد؟

نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد “آژانس انتخاباتی قرقیزستان نتایج انتخابات مناقشه برانگیز پارلمانی روز یکشنبه را لغو کرد و رئیس جمهور پیشنهاد میانجیگری کرد.” “اما هنوز مشخص نیست که چه کسی کنترل دارد.” اینجا چه می گذرد ، و چرا اکنون؟

“رویاهای مشترک” روز سه شنبه گزارش داد: “دادگاه عالی ایالات متحده تحت سلطه محافظه کاران اواخر روز دوشنبه قانون کارولینای جنوبی که احیاناً آراots غایب حاوی امضای شاهد است ، احکامی را که از طرف جمهوریخواهان تصویب شده و می تواند میزان رأی دهندگان به ویروس کرونا را افزایش دهد ، احیا کرد.” این چگونه می تواند بر انتخابات آینده تأثیر بگذارد؟

آلن مک لئود در مقاله ای روز دوشنبه برای مین پرس گفت: “کریگ موری ، سفیر سابق انگلیس در ازبکستان و معتمد جولیان آسانژ ، با شتاب گزارش دادرسی استرداد ناشر استرالیایی به ایالات متحده را اعلام کرده است. هنوز تعداد کمی از افراد آن را خوانده اند.” اخبار. “این ، به گفته موری ، به دلیل تصمیم عمدی غول های رسانه های آنلاین برای کم اهمیت کردن یا سرکوب بحث در مورد پرونده است.”

خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه گزارش داد: “چین ، روسیه و دوازده کشور دیگر از ایالات متحده و کشورهای غربی خواستند تا به استفاده از تحریم های یک جانبه پایان دهند ، که به گفته آنها ، مقابله با COVID-19 دشوارتر می شود.” “در بیانیه ای که ژانگ جون فرستاده چین در سازمان ملل خواند ، آنها ایالات متحده را به نقض حقوق بشر ، تبعیض نژادی منظم و جلوگیری از توسعه در کشورهایی که تحریم های اقتصادی را بر آنها اعمال می کند ، متهم کردند.” آیا اوج اخلاقی جابجا شده است؟

بیزینس اینسایدر روز یکشنبه گزارش داد: “ایران و ونزوئلا دو مورد از متداول ترین اهداف سیاست خارجی رئیس جمهور دونالد ترامپ هستند و افزایش فشارهای ایالات متحده فقط این دو را به هم نزدیک کرده است.” “روابط آنها مجدداً در آستانه انتخابات ریاست جمهوری به نمایش گذاشته شده است ، زیرا اقدامات ایالات متحده درمورد ایران نگرانی های ترامپ را برای منافع سیاسی افزایش می دهد.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

یک قطعه عالی در پاسخنامه Statecraft توسط ویلیام اسمیت وجود دارد که این ادعا را مطرح می کند که “امپراتوری جمهوری آمریکا را نابود می کند”. اسمیت با نوشتن این جمله آغاز می کند: “بسیاری از شاهین های آمریکایی نمی توانند یکی از بدیهی ترین قوانین تاریخ را درک کنند: وقتی جمهوری به یک امپراتوری تبدیل می شود ، دیگر جمهوری نیست.” موارد برجسته چیست؟

در سرمقاله South China Morning Post که در 20 سپتامبر منتشر شد ، آمده است: “ایالات متحده بدون شک امن ترین کشور کره زمین است ، با کشورهای دوست در شمال و جنوب و اقیانوس های بزرگ آن را از بزرگترین رقبای خود ، چین و روسیه جدا می کند”. اما وضعیت ابرقدرت نیاز به قدرت نشان می دهد و همین امر باعث افزایش بودجه نظامی شده است که در صورت تصویب ، هزینه های مالی سال 2021 را به 740 میلیارد دلار ، یعنی بیش از یک سوم کل جهان ، افزایش می دهد. ” آیا این نمایش قدرت نظامی واقعاً لازم است؟

میهمانان:

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

گرگ پالاست – خبرنگار تحقیقی

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “جنگ اعلام نشده آمریکا”

دکتر مارگارت گل – متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی

جیم جاترا – دیپلمات بازنشسته آمریکایی و مشاور سیاست خارجی مجلس سنا

ریچارد لاخمان – استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی و نویسنده کتاب “مسافران کلاس اول در کشتی در حال غرق شدن: سیاست های نخبه و قدرتهای بزرگ رو به زوال”

لئو فلورس – هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای Code Pink

ریکاردو واز – تحلیلگر و ویراستار سیاسی در Venezuelanalysis.com

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم