پیشنهاد لایحه ضد اعتراض فرماندار فلوریدا DeSantis موجب خشم می شود

پیشنهاد لایحه ضد اعتراض فرماندار فلوریدا DeSantis موجب خشم می شود

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر امیت رایلی در مورد پیشنهاد رون لسانتیس فرماندار فلوریدا در روز دوشنبه لایحه ای را تحت عنوان “مبارزه با خشونت ، بی نظمی و غارت و قانون حمایت از اجرای قانون” صحبت می کنند

ما می فهمیم که ایالت فلوریدا کنگره نیست. ما همچنین مفهوم فدرالیسم را درک می کنیم: اختیاراتی که فقط مختص دولت ملی نیست ، در اختیار ایالت ها است. اما ایالت ها نمی توانند قانونی را نقض قانون اساسی ایالات متحده تصویب کنند.

“بیش از پنجاه رهبر سابق جهان نامه منتشر شده را امضا کرده اند [Sunday] “در حمایت از پیمان منع سلاح های هسته ای یا پیمان منع هسته ای ،” NuclearBan.US ​​روز دوشنبه گفت. این چگونه بر همه ملت ها تأثیر می گذارد؟

“هیل” روز سه شنبه گزارش داد: “مرگ روت بدر گینسبورگ ، قاضی دادگاه عالی ، مبارزات انتخاباتی ترامپ را به لرزه درآورد و به رئیس جمهور پیام جدیدی را برای استفاده در هفته های آخر تعقیب مجدد انتخاب کرد. آیا این می تواند کارساز باشد؟ رویاهای مشترک روز دوشنبه گزارش داد که دادخواست MoveOn.org “خواستار پر نشدن صندلی وی تا پس از تحلیف رئیس جمهور بعدی در ژانویه 2021 تقریباً 1.1 میلیون امضا دریافت کرده است زیرا سازمان دهندگان روز دوشنبه را برای پاره کردن خطوط تلفن ایالات متحده گذرانده اند. سنا “

بنابراین به نظر می رسد ایالات متحده از نیروهای خود برای هدایت نیروهای روسی و دیدن نوع پاسخ آنها استفاده می کند. گزارش جنگ روز سه شنبه در مورد مانورهای هوایی و دریایی اخیر ایالات متحده در نزدیکی مرزهای روسیه ، Antiwar.com خاطرنشان كرد: “از شمال ، از جنوب ، از شرق و غرب هواپیماهای جنگی آمریكا همزمان علیه دفاع روسیه هدایت می شوند تا اثربخشی آنها را مورد بررسی قرار دهند و امتیازات سیاسی را بدست آورند. ” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

وی گفت: “بودجه هر برنامه تسلیحاتی با یک توقف غیرمعمول است. 1.6 میلیارد دلار برای دو زیردریایی ممکن است به نظر سخت برسد ، اما این بخشی از یک برنامه تسلیحاتی 109.8 میلیارد دلاری است که انتظار می رود 12 زیردریایی تولید کند که تا سال 2030 گشت زنی را آغاز نمی کنند.” Antiwar.com روز دوشنبه در مورد لایحه بودجه اخیر مجلس نمایندگان گزارش داد. “در جهانی که زیردریایی های هسته ای کمتر و کمتر مورد توجه قرار می گیرند ، این گران قیمت بودن یک برنامه بسیار بحث برانگیز است ، به همین دلیل نیروی دریایی برای نجات آن سخت تلاش می کند.”

“ویروس کرونا ویروس کرونا روابط جهانی را از هم گسیخته است. اما به عنوان مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های آفریقا ، [John] Nkengasong به هدایت 54 کشور آفریقا در اتحادی که به عنوان پاسخ بهتر از برخی کشورهای ثروتمندتر ، از جمله ایالات متحده مورد ستایش قرار گرفته ، کمک کرده است. “آسوشیتدپرس روز سه شنبه گزارش داد. این پیشرفت بزرگ برای کشورهای قاره چقدر است؟

Middle East Eye روز دوشنبه گزارش داد: “محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران روز دوشنبه گفت که تهران برنامه ای برای مذاکره مجدد در مورد توافق هسته ای 2015 ندارد ، و تأکید کرد که واشنگتن باید” بدون شرط “به توافق برگردد. چه چیزی باید از این گفته ها ارائه دهیم؟

میهمانان:

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

کتی کلی – فعال صلح آمریكایی ، یكی از اعضای بنیانگذار Voices in the Wilderness و هماهنگ كننده Voices برای خشونت خلاق خلاق

گرگ پالاست – خبرنگار تحقیقی

دکتر گرگ کار – وکیل؛ دانشیار مطالعات آفریقا و رئیس گروه مطالعات آفریقایی-آمریکایی در دانشگاه هوارد ؛ و عضو هیئت علمی در دانشکده حقوق هوارد

اسکات ریتر – بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

نتفا فریمن – میزبان صداهای با دید در WPFW 89.3 FM ، پان آفریقاییست و سازمان دهنده بین الملل

دنی سوورسن – سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]