پیراهن “F ** k Boris” که توسط پلیس لندن به “آزار و اذیت” متهم شده است

پیراهن “F ** k Boris” که توسط پلیس لندن به “آزار و اذیت” متهم شده است

بریتانیا

URL کوتاه دریافت کنید

هنوز مشخص نیست که آیا این یک بی ادب یا بیانیه سیاسی بوده است ، اما یک زن در یک بحث و گفتگوی واقعی با پلیس حمل و نقل انگلیس در مورد پیام هایی که به او اجازه داده شده است یا اجازه حضور در لباس خود را ندارد ، در آغوش گرفت.

یک زن که پیراهن ‘F ** k Boris را پوشیده بود ، این هفته به دلیل ظاهراً نقض یک عمل” آزار و اذیت “، توسط پلیس مرکزی لندن متوقف شد ، همانطور که ویدیوی این واقعه بارگذاری شده در YouTube نشان داد.

این زن بعداً توسط رسانه ها به عنوان بازیگر بریتانیایی جسی لو فلین شناخته شد که کسی بود که فیلم تعامل او با افسر را فیلمبرداری کرد. طبق این فیلم ، این حادثه هنگامی رخ داده است كه وی از راهپیمایی #BlackLivesMatter در لندن برمی گشت. وی در سیرک آکسفورد به پلیس مراجعه کرد و مطلع شد که انتخاب لباس وی خلاف قانون است.

فکر می کنید این تی شرت برای من غیرقانونی است؟ بر اساس چه قانونی ساخته شده است؟ “، فلین در حال گفتگو در مورد فیلم شنیده می شود.

در پاسخ ، افسر پلیس به بخش 5 قانون نظم عمومی اشاره كرد و اظهار داشت كه این پوشیدن “نشانه پوشیدن علائم یا نمایندگی قابل رویت است كه احتمالاً باعث آزار و اذیت می شود” جرم بوده است.

اما این بازیگر تمایلی به اعتقاد او نداشت: “چرا این باعث آزار و اذیت می شود؟ به که؟”

این افسر اصرار داشت كه این “افراد دیگر” بودند كه ظاهرا تی شرت او را توهین آمیز می دانستند.

فلین ادعا كرد كه در حقیقت این پلیس بود كه از لباس او توهین كرد ، در حالی كه خواستار قانونی به او شد كه وی متهم به شكست شد.

مأمور ادامه بخش هایی از بخش 5 را از تلفن خود خواند که در حقیقت مشخص کرد که نمایش “هرگونه نوشتار ، آه و یا نمای قابل رویت که تهدید کننده باشد” غیرقانونی است یا از “تهدید” استفاده می کند. [abusive] کلمات یا رفتار ” اما بازیگر زن این مسئله را ناخوشایند دانست.

او گفت: “من فکر می کنم این حق سیاسی من را به پوشیدن هر آنچه می خواهم حمله می کند.”

با توجه به آخرین پیام نمایش داده شده در این فیلم ، سرانجام به زن گفته شد تا برای پوشاندن پیام ، جلیقه خود را زیپ کند و از دستگیری خودداری کند.

یکی از YouTuber در مورد این ویدئو اظهار داشت: “معلوم است که واقعاً” پلیس مد “وجود دارد.”

بسیاری از آنها برای حمایت از نبرد سخاوتمندانه زن با اجرای قانون تلاش کردند ، اما اظهار داشتند که واقعاً می توان نام “بوریس” را برای برخی به خصوص مخالفان سیاسی نخست وزیر فعلی انگلیس سوءاستفاده کرد.

“من تا حدودی با افسر موافقم. BORIS یک کلمه بسیار توهین آمیز است. اما بیا! پوشیدن پیراهن آن غیرقانونی نیست “، یکی از کاربران رسانه های اجتماعی نوشت.

سخنان دیگر افزود: “بوریس توهین آمیزترین کلمه در زبان انگلیسی است”.

وی گفت: “من با رئیس صحبت كرده ام كه ​​او احساس تهدید نمی كند و وی تأیید كرده است كه وی از اینكه پس از چند زن كنج شركت تجاری (به همسر خود نگوئید) برای حضور در كسانی باز است (به همسرش نگو). به رسانه ها مشخص نشده اند ، تسویه حساب های عادی اعمال شده است [sic]، “یکی از کاربران رسانه های اجتماعی به شوخی گفت.