پیام شوروی: TeamTrump قبل از تعلیق ، آرم توییتر “Hammer & Sickle” را ارسال می کند

پیام شوروی: TeamTrump قبل از تعلیق ، آرم توییتر “Hammer & Sickle” را ارسال می کند

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، برای همیشه از توئیتر منع شده است ، با این غول فناوری که ادعا می کند توییت های اخیر او “تجلیل از خشونت” است ، بنابراین قوانین شرکت را نقض می کند. با این حال رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد که “ساکت نخواهد شد” و این نشان دهنده قصد خود برای راه اندازی سیستم عامل خود است.

پس از مسدود شدن حساب توییتر دونالد ترامپ توسط این شرکت ، رئیس جمهور با استفاده از دستگیرهPOTUS رسمی خود و حساب هایTeamTrump کمپین برای انتقاد از پلتفرم “ممنوعیت آزادی بیان” و “سکوت” وی را با اقدام مورد استفاده قرار داد.

این پیام ها به زودی توسط توییتر از صفحه رسمی رئیس جمهور حذف شد ، در حالی که حساب مبارزات انتخاباتی وی نیز به دنبال سرنوشتrealDonaldTrump برای همیشه به حالت تعلیق درآمد.

اما قبل از اینکهTeamTrump کاملاً ساکت بماند ، و توئیتهای نهایی رئیس جمهور را دفن کند ، بنا به گزارش تصویری که توسط Verge به اشتراک گذاشته شده ، یک عکس عجیب از آرم توییتر پرچم رنگ اتحاد جماهیر شوروی منتشر کرده است.

برخی از ناظران استدلال می کنند که تصویر یک پرنده ساده لوگوی توئیتر آبی ساده ، قرمز رنگ و دارای نماد Hammer & Sickle که معمولاً با جنبش کمونیست در ارتباط است ، در یک حمله آشکار قرار گرفت که هدف آن سیاست توئیتر مبنی بر عدم اجازه اختلاف نظر است.

عکس صفحه اصلی از آرم به سبک شوروی توسط سایر کاربران توییتر نیز به اشتراک گذاشته شده است اما اکنون تأیید اینکه آیا پیام پس از اینکه برای همیشه حذف شد ، توسط حساب ارسال شده است ، دشوار است.

ترامپ به طور دائم از این سیستم تعلیق شد

در تاریخ 6 ژانویه ، هنگامی که کنگره ایالات متحده در آستانه تأیید پیروزی جو بایدن در ریاست جمهوری بود ، گروهی از معترضین به ساختمان کاپیتول حمله کردند.

رئیس جمهور ترامپ پس از حمله جمعیت MAGA با کلاه به ساختمانی که در آن مجلس قانونگذاری دو مجلس آمریکا قرار دارد ، از معترضان خواست “با عشق و در صلح به خانه خود بروند” اما “این روز را برای همیشه بخاطر بسپارید” . همچنین حساب شخصی رئیس جمهور را به دلیل “نقض مکرر و شدید” سیاست یکپارچگی مدنی توییتر به مدت 12 ساعت به حالت تعلیق درآورد.

وقتی ترامپ روز پنجشنبه پس از ممنوعیت موقت به توییتر بازگشت ، یک آدرس ویدئویی را ارسال کرد و “خشونت ، بی قانونی و ضرب وشتم” را گویید. وی تأیید کرد که مراسم تحلیف جو بایدن در 20 ژانویه برگزار می شود و انتقال “روان ، منظم و بدون درز” خواهد بود.

روز جمعه ، او دو پیام دیگر برای میلیون ها نفر از پیروان خود ارسال کرد: در پیام اول ، رئیس جمهور “میهن پرستان بزرگ آمریکایی” را که به او رأی دادند ، تشویق کرد و گفت که آنها “یک صدای غول پیکر در آینده دارند”. دیگری اعلام کرد که او در مراسم تحلیف جو بایدن شرکت نخواهد کرد.

به دنبال این ، توییتر شخصی رئیس جمهور برای همیشه حذف شد. این شرکت گفت که این پیام ها “توسط تعدادی از طرفداران وی به عنوان تأیید بیشتر بر عدم قانونی بودن انتخابات دریافت می شود” و می تواند “به عنوان تشویقی برای افرادی که احتمالاً اقدامات خشونت آمیز را در نظر می گیرند که مراسم تحلیف یک هدف” امن “باشد ، او شرکت نخواهد کرد “.

بخش ایمنی این سیستم عامل نتیجه گرفت که برخی از پست های اخیر رئیس جمهور “برای تحریک خشونت” استفاده شده است.

تیم توییتر برای Verge توضیح داد که رئیس جمهور با ارسال از حساب های دیگر دولت نمی تواند از ممنوعیت جلوگیری کند زیرا توئیت های وی بلافاصله حذف می شوند. اگر وی سعی در ایجاد حساب های جدید داشته باشد ، آنها نیز “در ابتدا” به حالت تعلیق در می آیند ، این شرکت تأیید کرد که همچنین نباید بازگشت صفحهTeamTrump پیش بینی شود.

با این حال ، یکی از توییت های نهایی رئیس جمهور ، که از طریق حسابPOTUS ارسال شده است ، اعلام کرد که تیم وی اکنون “در حال مذاکره با سایت های مختلف دیگر است و به زودی اعلامیه بزرگی خواهد داشت”. آنها همچنین ظاهراً طرحی را برای ایجاد “سکوی شخصی خود در آینده نزدیک” ترسیم کرده اند.

“ما ساکت نخواهیم شد!” رئیس جمهور اعلام کرد.