“پیام دموکراتیک مدارا؟” Netizens Gag به عنوان بازیگر کمدین با توییت های جدید ترامپ سر خود را جدا می کند

“پیام دموکراتیک مدارا؟” Netizens Gag به عنوان بازیگر کمدین با توییت های جدید ترامپ سر خود را جدا می کند

کتی گریفین ، کمدین ، ​​در ابتدا تصویری جنجالی از دونالد ترامپ را پس از ادعای پیروزی رئیس جمهور در انتخابات ، با شیرین کاری توسط سرویس مخفی ، آزاد کردن تهدیدها ، و اخراج وی توسط CNN منتشر کرد.

در انفجاری از گذشته که توسط بسیاری از مردم “نفرت انگیز” خوانده شده است ، کتی گریفین ، کمدین ایالات متحده با بازتوییت در عکس خود که ماسکی را به سبک سر بریده شده دونالد ترامپ نشان می دهد ، برخی از بحث های فراموش شده را برانگیخته است.

گریفین ، 60 ساله ، که قبلاً یکی از مجریان همکار بود CNN ’شمارش معکوس شب سال نو با اندرسن کوپر ، در عکس دیده می شود که چهره سر ترامپ را در خون تقلبی آغشته کرده است.

این تصویر جنجالی در ابتدا توسط بازیگر زن معروف به مخالفت صریح با ترامپ در سال 2017 منتشر شد ، پس از آنكه رئیس جمهور ادعا كرد پیروزی در انتخابات را در برابر حریف هیمو كلینتون از دموكرات خود اعلام كرد.

به همین مناسبت ، کمدین استندآپ در حالی که شمارش آرا در حال انجام بود و دونالد ترامپ گفت که “برای پیروزی در این انتخابات آماده می شود” تصویر دلخراش را در شب انتخابات دوباره در توییتر بازنشر کرد.

سرویس میکروبلاگینگ و شبکه های اجتماعی سریعاً پرچم گذاری کردند که این توییت را برای محتوای بالقوه حساس پرچم گذاری می کردند.

بدلکاری که نتیجه معکوس داد

در سال 2017 ، گریفین به دلیل شیرین کاری قطبی خود – در نتیجه عکسبرداری با تایلر شیلدز ، عکاس مشهور – خود را در آب گرم دید که توسط سرویس مخفی مورد تحقیق قرار گرفت.

پس از آن گریفین با عذرخواهی از این عکس ها ، در یک ویدیوی اینستاگرام اعتراف کرد که تصاویر “بسیار نگران کننده” هستند ، زیرا از شیلدز خواست که عکس را پایین بکشد.

با این حال ، این زن مجبور شد که با واکنش نادرست خود عواقب زیادی روبرو شود ، زیرا به سرعت از سمت خود به عنوان میزبان برنامه سالانه سال نو CNN اخراج شد.

در بیانیه این شبکه آمده است: “CNN توافق ما با كتی گریفین را برای حضور در برنامه شب سال نو ما فسخ كرد.”

تصویر اصلی از طریق طیف وسیعی از طیف سیاسی با محکومیت روبرو بود. این کمدین بعداً ادعا کرد که از طرف هواداران ترامپ تهدید به مرگ شده و مجبور به نصب فلزیاب در خانه اش شده است.

©
عکس AP / ایوان ووچی

دونالد ترامپ ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری ، چپ ، و هیلاری کلینتون ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، پس از ورود به دومین مناظره ریاست جمهوری در دانشگاه واشنگتن ، یکشنبه ، 9 اکتبر 2016 ، در سنت لوئیس به سمت صندلی های خود حرکت می کنند.

گریفین که از نقش خود در نقش “پاریای هالیوود” احساس شورش می کرد ، بعداً عذرخواهی خود را لغو کرد و در حال حاضر می گوید که در کنار عکس ایستاده است ، که گویا بیانگر آزادی بیان است.

در آن زمان ، دونالد ترامپ گفت گریفین “باید از خودش شرم کند” ، و بدلکاری “بیمار” را محکوم کرد.

پس از اینکه کمدین در شب انتخابات سال 2020 تصویر گرافیکی خود را در توییتر دوباره جمع کرد ، برخی از افراد در شبکه های اجتماعی عجله کردند و به خاطر “شجاعت” این کمدین را تحسین کردند.

سایر کاربران اینترنتی “استانداردهای دوگانه” را در بازی مورد انتقاد قرار دادند.

نظرات دیگر با انتقاد از زمان ارسال ، در پی سربریدن یک معلم تاریخ فرانسه در فرانسه توسط یک نوجوان رادیکال پس از آنکه پتی در طول یک درس تاریخ ، چند کارتون از حضرت محمد (ص) را به شاگردانش نشان داد ، بیان شد.

دیگر کاربران شبکه های اجتماعی تعجب کردند که کیتی گریفین از اولین باری که این تصویر را منتشر کرده نتوانسته درسی بگیرد.