پوشش رسانه ای شرکتی “Fawning” همدردی های طبقه حاکم را نشان می دهد

پوشش رسانه ای شرکتی “Fawning” همدردی های طبقه حاکم را نشان می دهد

در حالی که طوفان تگزاس را مورد انتقاد قرار می دهد ، میلیون ها نفر بدون قدرت مبارزه می کنند. دادگاه حکم داد که نیجریه ها می توانند از شل در انگلیس شکایت کنند. چگونه SOUTHCOM مشکلات خود را در کارائیب برمی انگیزد.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند برایانا گریفیت، میزبان و تهیه کننده رادیو جمهوری خلق ، برای بحث در مورد شرایط خطرناک میلیون ها نفر در میان خاموشی های مداوم در تگزاس ، چگونگی اوضاع بحران در شهرهای مختلف این ایالت ، و اینکه چرا شبکه برق در تگزاس به طور منحصر به فرد برای این کار آماده نیست لحظه

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند رودولف اوکونکو، نویسنده ، روزنامه نگار و مجری برنامه شوخی طراحان خسارت دکتر نیجریه ای در IrokopostTV ، برای بحث در مورد رای جدید دادگاه که زمینه را برای نیجریه های تحت تأثیر چندین دهه نشت نفت شل برای شکایت از شرکت چند ملیتی در انگلیس و دلیل قریب الوقوع بودن هموار می کند. تغییر جهانی به انرژی های تجدیدپذیر ، گرفتن امتیازات را برای قربانیان شل یک فوریت می کند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند اریکا کاینز، بنیانگذار Liberation Through Reading و عضو اتحاد سیاه برای صلح ، برای بحث در مورد مقاله جدید خود در مورد هود کمونیست ، “The Karaibbean Diaspora has a SOUTHCOM Problem” ، حمایت نگران کننده جو بایدن از Jovenel Moise در حالی که او همچنان به قدرت خود ادامه می دهد در هائیتی پس از انقضا دوره خود ، و چگونه معاون رئیس جمهور کمالا هریس هویت خود را برای حمایت از اهداف امپریالیستی ایالات متحده سلاح می کند

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند عجمو باراکا، سازمان دهنده ملی اتحاد سیاه برای صلح ، برای بحث در مورد “تجدید چینش” در انحصار شرکت در میان جنگ برای GOP ، “تحریک” پوشش رسانه ای شرکت رئیس جمهور جو بایدن ، و “حمله بی وقفه به حاکمیت “که سیاست خارجی ایالات متحده را بدون در نظر گرفتن اینکه کدام حزب در قدرت است مشخص می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم