پورتلند تشخیص چهره را ممنوع می کند. ترامپ اعتراف می کند که COVID را کم اهمیت جلوه داده است

پورتلند تشخیص چهره را ممنوع می کند. ترامپ اعتراف می کند که COVID را کم اهمیت جلوه داده است

پورتلند ممنوعیت شناسایی چهره در این کشور را تصویب می کند. آیا دیگران شکایت می کنند؟

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، به ما می پیوندد و شورای شهر پورتلند را به اتفاق آرا ممنوعیت استفاده از شهر و استفاده خصوصی از فناوری تشخیص چهره در روز چهارشنبه مورد بحث قرار می دهد. این شدیدترین محدودیت ها در کشور است. ممنوعیت استفاده از فناوری تشخیص چهره توسط ادارات شهری بلافاصله اجرا می شود و Oregon Live به ما یادآوری می کند که پلیس در سراسر ایالت Oregon از قبل از استفاده از فناوری تشخیص چهره در دوربین های بدن خود منع شده است. ممنوعیت استفاده خصوصی از این فناوری از اول ژانویه اعمال می شود.

کی پریتسکر، روزنامه نگار با BreakThrough News ، در مورد رئیس جمهور دونالد ترامپ گفتگو می کند که اعتراف کرده است وی هفته ها قبل از اولین مرگ ویروس کرونا در ایالات متحده می دانست که ویروس خطرناک ، منتقل شده از هوا ، بسیار مسری و “حتی از شر بیماری شدید شما نیز کشنده تر است” ، ، به گفته باب وودوارد روزنامه نگار افسانه ای در کتاب جدید خود “خشم”. اما اکنون ، وودوارد ماهها از تصمیم خود برای نشستن روی نوارهای بمب گذاری شده رئیس جمهور ترامپ دفاع می کند. ترامپ همچنین به وودوارد گفت هیچ مسئولیتی را برای درک بهتر دردی که آمریکایی های سیاه احساس می کنند احساس نمی کند. این مصاحبه ، چهارشنبه منتشر شد ، فقط چند هفته پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس انجام شد. وودوارد به ترامپ پیشنهاد کرد آنها وظیفه دارند ، به عنوان مردان سفیدپوست ممتاز ، سعی کنند درد و عصبانیت آفریقایی آمریکایی ها را بهتر درک کنند. ترامپ پاسخ داد ، “نه … شما واقعاً Kool-Aid نوشیدید ، نه؟ نه. من اصلاً چنین احساسی ندارم.”

ماکس بلومنتال، روزنامه نگار برنده جایزه و سردبیر The Grayzone ، این هفته گزارشی از واکنش شدید فیلم سیاره انسان ها منتشر کرد. این در ماه آوریل به نمایش درآمد ، توسط جف گیبس با مایکل مور به عنوان تهیه کننده اجرایی کارگردانی شد ، و اگر آن را تماشا می کردید ممکن است کاملاً ترسیده باشید که چگونه همان منافع قدیمی شرکت در پشت برخی از “انرژی سبز” پررنگ و کمین نهفته است پروژه های “انقلابی سبز سبز” ، از اینکه برخی از این “پروژه های” انرژی سبز “واقعاً مخرب هستند ، هراس دارند از اینکه نفت و گاز هنوز انرژی آنها را تأمین می کند ، هراس دارند. و پس از آن شما ممکن است گیج شده باشید زیرا تیمی از فعالان آب و هوایی درگیر یک کمپین سرکوب برای بی اعتبار کردن و پنهان کردن شستشوی سبز مستند ، فساد جنبش توسط نیروهای سرمایه و استقرار بدبینانه کادرهای “فعالان حرفه ای” برای ایستادن در روش نقد واقعی و تغییر واقعی. و کشیدن همه این موضوعات با هم یک فیلم واحد است و واکنش آن را به همراه دارد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم