پنتاگون پیشنهاد پرواز درمانی ، اجاره اعتصاب گسترده ، Assange در Limbo

پنتاگون پیشنهاد پرواز درمانی ، اجاره اعتصاب گسترده ، Assange در Limbo

حدود 70 درصد آمریکایی های بیکار ماه گذشته مزایای خود را دریافت نکردند. ما باید اعتراض کنیم! ما فقط به کارهای اشتباه اعتراض می کنیم.

آرنولد اوت، یک نویسنده ، روزنامه نگار ، مدرس و نویسنده مستقر در مونترال ، سه کتاب در مورد کوبا ، آمریکای لاتین و ایالات متحده ، به Misfits Bob Schlehuber و Jamarl Thomas پیوست تا در مورد پاسخ برزیل به بیماری همه گیر و آنچه در دولت جایر بولسونارو اتفاق می افتد صحبت کنند. قدرت بولسونارو بر جناح راست برزیل احتمالاً در سال 2022 از طرف اعضای سابق دولت خود با چالش جدی روبرو خواهد شد – یعنی اگر قبل از این استیضاح نشود. بحران COVID-19 تضادهای غیرقابل توصیف برزیل را در معرض دید خود قرار داده است و منظر سیاسی نیز به همین ترتیب در حال تغییر است. این سه نفر تأثیر اخراج بولسونارو از وزیر بهداشت وی ، اتهامات فساد علیه بیشتر پسرانش و چگونگی تقویت این موضع گیری رئیس جمهور سابق لولا دا سیلوا و حزب وی به عنوان یک نیروی مخالف قدرتمند را نشان می دهند.

برایانا گریفیت، تهیه کننده و مجری برنامه نمایش رادیویی جمهوری خلق ، برای بحث و گفتگو درمورد امور داخلی ، از جمله اعتراضات لغو اجاره در 40 شهر ، کنار گذاشته شد. او گفت ، حال و هوای این اعتراضات از راه دور اجتماعی بسیار مثبت و مثبت بود. مردم درک می کنند که اگر نمی خواهند این بحران ثروتمندان و فقیران را فقیرتر کند ، باید به بیرون بیایند و به عقب برگردند. وعده مالکیت در خانه ، به دلیل اقدامات دموکرات ها و جمهوریخواهان ، توهمآمیز شده است. این سه نفر در مورد عدم موفقیت هر دو حزب در حمایت از رانندگان و فقیران بحث کردند ، چرا دموکرات ها از دست می دهند ، جایی که می توانند به سمت عضله زحمت کشیدن خود تغییر دهند. آنها همچنین در مورد اثربخشی این نیروهای وظیفه برنی و بایدن ، به ویژه در عدالت کیفری ، حدس زدند ، زیرا تگزاس شاهد تیراندازی اخیر توسط یک افسر پلیس یک فرد غیرمسلح بود. گریفیت می گوید وظایف قبل از ما کاملاً مشخص است. آنچه ما نیاز داریم اراده است.

مفییتس همچنین در مورد تعویق دائم دادگاه جاسوسی جولیان آسانژ ، سیاست پیش بینی اینكه چه كسی به دلیل بیماری همه گیر و چه كسی از زندان آزاد می شود ، بحث كرد ، نبرد نگه داشتن برنی ساندرز بر رأی در نیویورك ، تنبلی می كند. اخبار یکشنبه که چه کسی است ، و آخرین به روزرسانی در مورد اتهامات تارا رید علیه جو بایدن.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید