پمپئو با هدف قرار دادن آسانژ و افشاگر آندری تلیژنکو از چه کسی محافظت می کرد؟

پمپئو با هدف قرار دادن آسانژ و افشاگر آندری تلیژنکو از چه کسی محافظت می کرد؟

در قسمت امروز The Backstory ، میزبان لی استراناهان درباره وقایع جاری ، شایعات ترک رئیس جمهور ترامپ از ایالات متحده به اسکاتلند پس از 20 ژانویه و کنگره مقالات استیضاح رئیس جمهور ترامپ بحث کرد.

میهمانان

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | اوکراین در دهه نود ، تحریم های ایالات متحده و جنگ اطلاعات گیر کرده است

جیم هافت – بنیانگذار Gateway Pundit | تحریم های آندری تلیژنکو ، سانسور در شبکه های اجتماعی و جمهوری خواهان که باعث ضربه زدن به رئیس جمهور ترامپ شدند

در ساعت اول ، لی با مارک اسلبودا در مورد مایک پمپئو ، اوکراین و ادامه تحریم های ایالات متحده صحبت کرد. مارک در مورد خیانت ایالات متحده به متحدان خود و تحریم متحدان فرضی خود در سراسر جهان صحبت کرد. میزبان لی و مارک در مورد سرپوش گذاشتن توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد دخالت در انتخابات DNC و اوکراین بحث کردند.

در ساعت دوم ، لی با جیم هافت از Gateway Pundit در مورد گزارش آنها از آندری تلیژنکو افشاگر صحبت کرد ، رسانه ها از شواهد تقلب در انتخابات و آینده اخبار با سانسور بزرگ فناوری جلوگیری می کنند. جیم و لی میزبان در مورد تلاشهای خارق العاده رسانه ها برای جلوگیری از مداخله انتخابات اوکراین و حملات به آندری تلیژنکو صحبت کردند. جیم گفت Gateway Pundit در میان سطوح شدید سانسور در آمریکا قصد ندارد از گزارش اخبار منصرف شود.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم