پلیس پلیس مینیاپولیس که جورج فلوید را به اتهام قتل متهم کرد

پلیس پلیس مینیاپولیس که جورج فلوید را به اتهام قتل متهم کرد

دروغ گفتن به دروغ و اسطوره ها در مورد شورش ها. قیام در مینیاپولیس برگزار می شود. 70 معترض در میان اقدامات همبستگی توسط NYPD دستگیر شدند

در این قسمت از میزبان های لازم توسط Any Anyans لازم است شان بلکون و ژاکی لوکم صحبت در مورد موج تظاهرات مردمی که در حال حاضر کشور را به دنبال کشتار پلیس جورج فلوید فرا گرفته است ، لزوم بازپس گیری میراث شبه نظامی دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور علیه مستضعفان مسلح شده است ، و چگونه می توان برخی از بیشترین کار را از بین برد تصورات غلط رایج پیرامون قیام.

در بخش دوم ، شان و ژاکی از مینیاپولیس به هم پیوسته اند منار محواش، یک روزنامه نگار و بنیانگذار MintPress News ، و نیک استندریکی از اعضای سازمان حزب سوسیالیسم و ​​آزادی برای گفتگو در مورد آخرین قیام هایی که هم اکنون در این شهر برگزار می شود ، تهدید دونالد ترامپ برای شروع “شلیک” این افراد و سرکوب رسانه های در معرض بازداشت هوایی امروز صبح. یک خدمه خبری CNN.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند راشل هوروزنامه نگار با BreakThrough News ، در مورد دستگیری جمعی بیش از 70 نفر از تظاهرکنندگان در تظاهرات برای جورج فلوید در ایستگاه اتحادیه ، تاریخ طولانی نژادپرستی و خشونت در وزارت پلیس نیویورک ، و جایی که برای یافتن آخرین موارد پوشش زمینی قیام از اخبار BreakThrough.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند النور گلدفیلد، یک فعال خلاق ، روزنامه نگار ، میزبان پادکست مشترک سانسور شده با لی کمپ و فیلمساز مستند جدید “جاده سخت امید” ، برای گفتگو در مورد خبرهایی که مأمور فیلمبرداری از قتل جورج فلوید به درجه 3 متهم شده است. قتل و قتل ، چرا همبستگی طبقاتی اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است و چگونگی ارتباط مستند جدید وی در مورد سازماندهی در مناطق روستایی آمریکا در این لحظه تاریخی.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم