پلیس پلیس قاتل هنوز هم در پلیس ایالت مینه سوتا پرسه می زند: اما چرا؟

پلیس پلیس قاتل هنوز هم در پلیس ایالت مینه سوتا پرسه می زند: اما چرا؟

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به میشل گروس ، رئیس انجمن های متحد علیه وحشیگری پلیس در مینیاپولیس ، و جردن کوشنر ، وکیل مدافع جنایی مینیاپولیس و حقوق مدنی پیوستند.

اعتراضات مربوط به قتل پلیس جورج فلوید در یک شب در مینیاپولیس ادامه یافت و حداقل یک نفر کشته شد. بیشتر تظاهرات ها همچنان در نزدیکی ایستگاه منطقه 3 شهر ، در نزدیکی محلی که مأموران پلیس فلوید را با زانو زدن به گردن وی برای مدت طولانی کشته اند ، ادامه دارد. همچنین به نظر می رسد که معترضین بسیاری از مشاغل موجود در این منطقه را آتش زده اند و شهردار از فرماندار خواسته است تا گارد ملی را فراخواند. مینوتان ها از همه جنبه های زندگی همچنان به این سؤال می پردازند که چرا هیچ یک از پلیس ها دستگیر نشده اند.

دموکراتهای مجلس دیشب به جای اینکه درمورد لایحه بحث برانگیز برای استفاده مجدد از ابزارهای نظارت به عنوان بخشی از قانون FISA رای دهند ، به تعویق افتادند. این اقدام در ماه مارس از حمایت گسترده دو حزبی برخوردار بود ، اما جمهوری خواهان در ماه مارس با آغاز سوء رفتار FBI در پرونده مایکل فلین مخالفت کردند. پرزیدنت ترامپ همچنین گفته بود كه وی این اقدام را وتو خواهد كرد. کولن روولی، یک مأمور ویژه سابق اف بی آی که در سال 2002 به عنوان فرد مجله تایم سال به همراه دو سوت زنی دیگر نامگذاری شد ، به این نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم