پلیس پلیس ایالات متحده پس از انتشار ویدئوی آنلاین فیلم سکسی TikTok تحت آتش قرار گرفت

پلیس پلیس ایالات متحده پس از انتشار ویدئوی آنلاین فیلم سکسی TikTok تحت آتش قرار گرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کریستین گالگانو ، که در سال 2018 به وزارت پلیس شهر نیویورک پیوست ، با روال تناسب اندام و تبلیغات خیریه خود در رسانه های اجتماعی کاملاً فعال بوده است. با این حال ، افسر پلیس برای یک شیرین کاری دیگر تبلیغات گسترده ای را به خود جلب کرد.

به گزارش نیویورک پست ، کریستین گالگانو ، 27 ساله برنز ، به دلیل انتشار یک فیلم تحریک آمیز TikTok به صورت آنلاین ، جایی که او در لباس پلیس ظاهر می شود ، تحت آتش قرار گرفت – چیزی که ظاهراً قوانین NYPD را زیر پا می گذارد.

در کلیپ مورد نظر ، که از آن زمان برچیده شده بود ، گالگانو دیده می شد که فقط نیمی از لباس رسمی خود ، شلوار کوتاه تیره و چکمه های گاوچران را پوشیده است ، و همچنین چیزی شبیه به یک رولور سرویس Holstered است.

به نظر می رسد که افسر NYPD سعی داشت با ترفند خود شخصیت ستوان دانگل از سریال “رینو 9/11” از کمدی مرکزی را آینه کاری کند ، در حالی که گفته می شود در یک حیاط پیچیده است و یک پیام ضبط شده از صدای او وجود دارد که می گوید: “من فقط هستم goofin ‘… boofin bootin جدید ، اوه! “، جمله ای نمادین از یکی از مشهورترین صحنه های نمایش است.

اما ظاهراً ، همه این فیلم خنده دار نبودند: فعالیت TikTok گالگانو در واقع نقض سیاست رسانه های اجتماعی NYPD است ، زیرا مأموران ممنوع هستند که “عکسهای خود را با لباس و یا نمایش هویت رسمی بدون مجوز” بنویسند.

به گفته سخنگوی NYPD Sgt ، گالگانو در آن روز وظیفه نداشت. جسیکا مکوری ، اما این حادثه هنوز تحت بازجویی بود و “توسط فرمانده مأمور این افسر مورد رسیدگی قرار گرفت”. مکوری هنوز مشخص نکرد که آیا این زن بخاطر اعمال خود مورد انضباط قرار گرفته است یا خیر.

با این حال ، برای بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی ، این خیره کننده در واقع لیاقت انتقاد شدید از حرکات رسانه های اجتماعی وی را نداشت ، زیرا طبق گفته برخی ، وی واقعاً مطبوعات خوبی را برای NYPD به وجود آورد.

گالگانو از سال 2018 با NYPD است. او خود را در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، از جمله اینستاگرام ، که در آن 11.900 دنبال کننده دارد ، به عنوان یک علاقه مندان به تناسب اندام ، مروج خیریه و “یک مبارز لوپوس” معرفی می کند.

در همین حال ، دولت ترامپ اخیراً اقدام به یک جنگ صلیبی علیه برنامه چینی TikTok کرده است که رئیس جمهور متعهد شده است پکن را به دلیل مسئولیت مقیاس همه گیر کروناویروس و سایر مقامات با تکرار نگرانی های امنیت ملی که گفته می شود مربوط به این بستر است ، مجازات کند. از سال گذشته ، سربازان ارتش آمریكا قبلاً استفاده از برنامه را در تلفنهای همراه خود در رابطه با سازش های احتمالی امنیت ملی ممنوع اعلام كرده بودند.