پلیس و هوشیار حمله به معترضین ضد نژادپرستانه انجام می دهند

پلیس و هوشیار حمله به معترضین ضد نژادپرستانه انجام می دهند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به لیلیان هاوس ، یک سازمان دهنده مرکز آزادی دنور پیوستند و عمیقاً درگیر اعتراضات در سراسر کلرادو شده است.

در دنور ، کلرادو ، این هفته ، دو مرد سفیدپوست با حداکثر سرعت ، احتمالاً 80 مایل در ساعت ، جیپ سوار شدند و در میان جمعیتی که در اعتراض به خشونت پلیس نژادپرستانه اعتراض کرده بودند ، جیپ را سوار کردند و به شدت مجروح شدند. پلیس مقصرانی را که سعی در قتل و ضرب و جرح این معترضین داشتند ، پیدا کرد ، اما طبق گزارش ها آنها را رها کرد. در یک حمله نژادپرستانه مشابه ، راننده ای که اتومبیل خود را به تظاهرات ضد نژادپرستی در آستین ، تگزاس سوار کرد ، یک فعال را که سعی در متوقف کردن خودرو داشت ، شلیک کرد و به قتل رساند.

جمهوریخواهان سنا نسخه خود را از لایحه محرک جدید برای رسیدگی به عواقب ناشی از بیماری همه گیر کورونویروس نهایی کردند. براساس این طرح ، افزایش مزایای بیکاری کاهش می یابد و فشار عمده ای برای محافظت شرکت ها از عواقب قانونی در صورت بیمار شدن کارگران در حال انجام است. این لایحه همچنین شامل دور دیگری از چک های یک بار معادل آنهایی است که طبق قانون CARES پرداخت شده اند. استیو کین، نویسنده “Debunking اقتصاد” و اولین اقتصاددان جهان پرجمعیت جهان که کارش در patreon.com/ProfSteveKeen است ، به نمایش می پیوندد.

صاحب تسلا ، الون مسک ، با اعتراف به اینکه تقاضای لیتیوم شرکت وی در کودتا علیه رئیس جمهور منتخب دموکراتیک بولیوی ، ایو مورالس ، باعث خشم و خشم آخر هفته شد. مسک توییت کرد ، “ما هر کس را که می خواهیم کودتا خواهیم کرد! با آن مقابله کنید. ” این درحالی است که دولت de-facto ژانین آئیز انتخابات را دوباره به تعویق می اندازد ، زیرا نامزد حزب مورالس در انتخابات شرکت می کند. برایان و جان با هم صحبت می کنند پاتریسیو زامورانو، یک تحلیلگر آکادمیک و بین المللی و مدیرعامل شورای امور نیمکره ، COHA ، اولی وارگاس ، یک روزنامه نگار و نویسنده بولیوی که در تلسور ، ستاره صبح و سایر رسانه ها همکاری داشته است.

دوشنبه بخش “آموزش برای آزادی” در مورد وضعیت آموزش در سراسر کشور است. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ ریک آیرز، استاد آموزش و پرورش در دانشگاه سانفرانسیسکو و نویسنده ، برایان و جان می پیوندد.

در این بخش ، The Week Ahead ، میزبان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و آنچه برای کشور و جهان معنی دارد از جمله بیمه بیکاری کروناویروس منقضی شده ، صورتحساب هزینه های دو طرفه نظامی بزرگتر از 8 بعدی است بودجه های نظامی کشورها ، جولیان آسانژ امروز در دادگاه و موارد دیگر ترکیب شده است. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکتهای انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم