پلیس و سیاستمداران خواستار محکومیت حبس طولانی برای معترضین هستند

پلیس و سیاستمداران خواستار محکومیت حبس طولانی برای معترضین هستند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با آلیسین پولی ، مجری با جنبش Black Lives Matter همراه هستند.

شب گذشته معترضین در بندر ، اورگان توسط مأمورین ICE با اسپری فلفل پاشیده شدند ، استفاده از گاز اشک آور در پورتلند از سر گرفته شد و فعالان در حال محکوم کردن آنچه به نظر می رسد یک سرکوب هماهنگ است. در همین حال ، اعتراضات و حملات پلیس در ریچموند ، شیکاگو و جاهای دیگر ادامه یافت و پلیس و سیاستمداران خواستار اتهامات سنگین تر و سنگین تر و جاهای دیگر هستند.

نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری دموکرات و معاون ریاست جمهوری جو بایدن و کمالا هریس دیروز برای اولین بار از زمان پیوستن هریس به بلیط حضور پیدا کردند. هریس سخنرانی کرد و به بیان اختلافات بین بلیط های دموکرات و جمهوری خواهانه پرداخت ، در حالی که رئیس جمهور ترامپ پاسخ داد که هریس را “معنی” و “زن بدی” خوانده است. و با توجه به اینکه خیلی ها انتظار ندارند که بایدن یک دوره کامل از دفتر را به اتمام برساند ، از نظر روابط سیاسی بین Biden و هریس چه انتظاری می توان داشت؟ بن نورتون، یک روزنامه نگار با Grayzone و میزبان پادکست Modb Rebels ، و کولن روولی، مأمور ویژه سابق اف بی آی که در سال 2002 به عنوان فرد مجله تایم سال به همراه دو سوت زنی دیگر نامگذاری شد ، به این نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی ادب ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتلا، نویسنده ای برای Shadowproof.com و مجری میزبان پاداش افشای غیرمجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم