پلیس هایی که در قتل مالکوم ایکس دخیل بوده اند ، متهم به قتل الیجا مک کلین است

پلیس هایی که در قتل مالکوم ایکس دخیل بوده اند ، متهم به قتل الیجا مک کلین است

ایالات متحده 500 هزار مرگ COVID را پشت سر می گذارد. امتناع از لغو تحریم های ترامپ رقابت های آمریكا و ایران را ایجاد می كند. NYPD Fitch دخیل FBI در ترور مالکوم X است

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مدیر مقاومت مردمی کمپین سلامت بیش از سود برای همه ، برای بحث در مورد اخباری که ایالات متحده رسما 500000 مورد مرگ ویروس کرونا را پشت سر گذاشته است ، گزارش می دهد که امید به زندگی در ایالات متحده به طور رسمی یک سال کامل کاهش یافته است ، و چرا لاتین و جوامع سیاه پوست مسئولیت بحران بهداشت عمومی را متحمل شده اند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دکتر سید محمد مرندی، استاد ادبیات انگلیسی و شرق شناسی در دانشگاه تهران ، برای بحث در مورد عواقب ناشی از امتناع دولت بایدن از اعمال تحریم های دوران ترامپ علیه ایران ، توافق نامه میان دولت ایران و آژانس بین المللی انرژی هسته ای برای حفظ بازرسی در تأسیسات هسته ای برای سه بعدی ماهها ، و چگونگی ادامه سیاستهای ترامپ در خارج از سوی تشکیلات دموکراتیک ، سخنان اسمی ضد نژادپرستی دولت بایدن-هریس را زیر سوال می برد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کامائو فرانکلین، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش های اجتماعی در آتلانتا ، برای بحث در مورد نامه یک خبرچین اداره پلیس نیویورک که اخیراً درگذشته است و هم NYPD و FBI را در ترور مالکوم X دخیل می کند ، چرا این افشاگری اتهامات طولانی مدت را تقویت می کند دولت آمریكا در قتل نماد آزادی سیاه مشاركت داشت و چگونگی نفوذ “كامل” ملت اسلام به ادعاهای مربوط به دخالت دولت اعتبار بیشتری می بخشد.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه رادیویی و نویسنده “آفت نئولیبرالیسم” برای بحث در مورد تحقیق مستقلی که نشان داد پلیس در آرورا ، کلرادو “توجیهی ندارد” برای متوقف کردن الیاس مک کلین وقتی او را با دوز کشنده کتامین کشتند سال ، بحث عمومی در مورد بخشش وام دانشجویی و ریاکاری بسیاری از منتقدان جناح راست که به استراتژی هدفمند تخفیف بدهی اعتراض دارند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم