پلیس نیز تغییرات زیادی می خواهد. کلینتون با اپستین پیوند می خورد

پلیس نیز تغییرات زیادی می خواهد. کلینتون با اپستین پیوند می خورد

یک بررسی اخیر نشان داده است که مقامات اجرای قانون نیز خواهان تغییر در پلیس هستند ، اما آیا لیست اولویت های آنها ناشنوا و دور از ذهن است؟

عبدوس لقمان از Luqman Nation برای بحث در مورد اصلاحات پلیس و آنچه پلیس از دولت بایدن می خواهد به ما پیوست. مقاله اخیر CNN سعی دارد توانبخشی یا حداقل چشم خود را نسبت به پلیس ببندد. این مقاله حول یک نظرسنجی از تقریبا 400 رئیس پلیس در سراسر ایالات متحده بود که توسط مجمع تحقیقات اجرایی پلیس (PERF) اداره می شد ، که از رهبران اجرای قانون خواست تا اولویت های دولت جدید را مشخص کنند. CNN خاطرنشان کرد: “اکثریت واضح اظهار امیدواری کردند که دولت بایدن به افزایش اعتماد به پلیس کمک کند ، 76٪ آن را اولویت خواندند و 57٪ مایل به رسیدگی به درخواست اصلاحات پلیس هستند.” “کمتر از نیمی از پاسخ دهندگان – 43٪ – گفتند که کاهش جرم در میان سه اولویت اصلی آنها برای سال آینده است.”

دیوید روزن، نویسنده کتاب “Prohibition New York City: Speakeasy Queen Texas Guinan، Blind Pigs، Drag Balls and More” ، به ما می پیوندد تا درمورد پرونده Ghislaine Maxwell – دوست و معتمد جنایتکار جنسی ، سرمایه دار و دوست فقید نخبگان سیاسی جفری اپستین – و بمبی که اخیراً در مورد رئیس جمهور سابق بیل کلینتون وجود دارد. بمب کلینتون از مصاحبه Vanity Fair با دستیار دیرین رئیس جمهور سابق ، داگ بند ناشی می شود. باند اصرار داشت که او از کارهای بد اپستین چیزی نمی داند ، اما “به اندازه کافی احساسات بدی پیدا کرد که به کلینتون توصیه کرد رابطه را پایان دهد”. باند همچنین گفت که وی از همراهی کلینتون در سفر 2003 به جزیره اختصاصی اپستین ، از سنت جیمز کوچک ، خودداری کرد و ادعا کرد که این سفر از جمله معدود سفرهایی بوده که هنگام کار برای کلینتون با او انجام نداده است. سخنگوی کلینتون به Vanity Fair گفت که این دیدار هرگز اتفاق نیفتاده است. چه تعداد از افراد به اندازه کافی می دانستند که در این مورد شوخی کنند ، اما می دانستند تا زمانی که خود افراد قاچاق نمی کنند ، دست آنها تمیز است؟

الیزابت مایرز، وکیل و استادیار کمکی حقوق در دانشگاه آمریکایی کالج حقوق واشنگتن ، رهبر دموکراسی در دموکرات های خارج از کشور مراکش و سردبیر سابق کتاب در داخل عربستان ، برای بحث در مورد اصلاحات در عربستان سعودی و نقش این کشور در سیاست های جهانی به ما می پیوندند. ولیعهد محمد بن سلمان (MBS) در برهه ای از زمان تصور كرد كه عربستان سعودی تا سال 2020 بدون نفت زندگی خواهد كرد ، كه ناظران آن زمان اظهار داشتند كه قرار نیست به معنای واقعی تلقی شود. آیا عربستان سعودی پیشرفت زیادی در تنوع بخشیدن به اقتصاد خود تحت MBS داشته است؟

برایانا گریفیت، تهیه کننده و مجری برنامه رادیویی جمهوری خلق در آستین ، تگزاس ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چرا تگزاس هرگز آبی نمی شود ، بحران تخلیه در ایالت و ژنرال بازنشسته ارتش ایالات متحده لوید آستین به عنوان رئیس وزارت دفاع برای بایدن مدیریت.

رون پلاكونه، کمدین و مجری “اخبار خود را با رون مطلع کنید” به ما پیوست تا درباره چگونگی تأثیر همه گیر COVID-19 بر صنعت فیلم بحث کنیم. این بیماری همه گیر برای افرادی که درآمد خود را برای تور و برنامه های نمایشی بدست می آورند دشوار بوده است ، اما در حالی که دولت ایالات متحده تصمیم گرفته است که این نمایش قطعاً نیازی به ادامه دادن به آنها نخواهد داشت ، اگر شما یک استودیوی فیلم چند میلیارد دلاری هستید یا خدا ما را کمک کند ، برنامه تلفن همراه ، خوب ، به هیچ وجه اجازه ندهید چیز کوچکی مثل بیماری همه گیر مانع شما شود. هفته گذشته ، یک سایت بسیار شلوغ آزمایش ویروس کرونا در Union Station در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، به دلیل فیلمبرداری بازسازی فیلم “She’s All That” که یک ستاره TikTok را در نقش اصلی بازی کرده است ، تقریباً خاموش شد. اکنون ، اریک گارستی ، شهردار LA در تلاش است تا چهره خود را نجات دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم