پلیس در آخرین تشدید اقدامات رهبران معترض در سراسر کشور را سرکوب می کند

پلیس در آخرین تشدید اقدامات رهبران معترض در سراسر کشور را سرکوب می کند

پلیس روچستر قتل دانیل پرود را پوشانده است. ترامپ برای مقابله با پروژه 1619 خواستار “آموزش میهن پرستانه” است. ده غار بزرگ به واکنش

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان و ژاکی به آنها پیوستند استیوی وارگاس و ایمان عابد راچستر را آزاد کنید تا در مورد قتل اخیر Daniel Daniel Prude توسط پلیس ، چگونگی توطئه مقامات شهری برای سرکوب تصاویر لعنتی دوربین بدن ، استعفای اخیر تعدادی از مقامات پلیس و اهمیت مشارکت جامعه در تلاش برای تحقق عدالت برای Prude بحث کنند. .

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند بیل آیرز، یک فعال ، مربی و نویسنده کتاب “تقاضای غیرممکن ها: یک مانیفست رادیکال” برای صحبت در مورد ایجاد رئیس جمهور “کمیسیون 1776” توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور برای بررسی تحمیل برنامه درسی “آموزش میهن پرستانه” ، به نظر می رسد که 1619 پروژه و نظریه نژادی انتقادی نتیجه معکوس خواهد داد ، و چگونه چنین ابزارهای آموزشی به ترغیب دیدگاه عادلانه تر و آزادی بخشی تر در نسل آینده کمک می کنند.

در بخش سوم ، Sean و Jacquie با میزبان Red Spin Sports همراه می شوند ناتی والاس برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها درباره ماشین کاری سیاسی تصمیم کنفرانس ده بزرگ برای پخش فصل خود پس از لغو قبلی آن بحث می کنند ، اینکه چگونه ترامپ از این دستاورد مشکوک برای حمایت از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود استفاده می کند ، و چرا اظهارات جدید از جایلن براون از سلستیکس بوستون بازیکنان NBA حتی پس از توقف کوتاه کار بازیکنان توسط باراک اوباما ، به مبارزه برای عدالت ادامه می دهند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند چاک مودیانو، روزنامه نگار دادگستری و نویسنده ورزش در Deadspin ، برای صحبت در مورد سرکوب ظاهرا همزمان رهبران جنبش مبارزه با ترور پلیس نژادپرست در سراسر کشور ، اینکه چرا NFL به دلیل موضع گیری صوتی خود در مورد امنیت ملی NFL ، اریک رید ، سیاه پوست است. نژادپرستی و بی رحمی پلیس و اینکه چرا تلاش آشکار پلیس در سراسر کشور برای “جمع آوری اتهامات” علیه معترضین “تاکتیک رعب و وحشت” است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]