پلیس “ترور” تحت عنوان شهرداران لیبرال همچنان ادامه می یابد ، زیرا Dems تقاضا می کند به عنوان چپ

پلیس “ترور” تحت عنوان شهرداران لیبرال همچنان ادامه می یابد ، زیرا Dems تقاضا می کند به عنوان چپ

دی سی اتهامات جنایت علیه فعالان کتری را رد کرد. دموها به حمله USPS ترامپ پاسخ می دهند؛ ایالات متحده خواستار تحریم های “فوری” برای توافق برجام در مورد ایران شد

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند چاک مودیانو، روزنامه نگار عدالت و نویسنده ورزشی با Deadspin ، برای صحبت در مورد آزادی معترضین ، روزنامه نگاران و ناظران قانونی که پلیس دی سی هفته گذشته به اتهام “شورش جنایی” دستگیر کرده بود ، چرا پلیس با وجود درک صریح و آشکار آنها از این اتهامات بازداشت شد. چوب ، و اینکه آیا اقدامات پلیس بیشتر به منظور ارعاب یا نظارت بر منتقدان ادراک شده آنها بوده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به سوت و آباد و روزنامه نگار پیوستند کولن روولی صحبت در مورد حملات مداوم رئیس جمهور ترامپ به سرویس پستی ، چگونگی روایت عمدتا کلاهبردار “کلاهبرداری از رای دهندگان” برای جلب ترس و خشم در پایگاه ارتجاعی ترامپ استفاده می شود ، و اینکه چرا پاسخ دموکراتیک به فلج شدن سریع ترامپ از USPS الهام بخش است اعتماد به نفس در بین بسیاری از مترقیان.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دکتر سید محمد مرندی، استاد ادبیات انگلیسی و شرق شناسی در دانشگاه تهران ، برای گفتگو در مورد تهدید رئیس جمهور ترامپ مبنی بر فعال کردن مکانیسم “عکس العمل” برنامه جامع اقدام مشترک و تحریم های بیشتر علیه ایران ، چگونه نگرش پوچانهانه خصمانه ترامپ نسبت به ایران را در نهایت تضعیف می کند. تلاش برای منزوی کردن آنها در سطح بین المللی ، و به همین دلیل بعید است که ریاست جمهوری جو بایدن از تحول چشمگیر در سیاست های خارجی ایالات متحده ایجاد کند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند براندون ساتون، میزبان پادکست گفتمان ، برای صحبت در مورد تغییر بی سابقه به سمت ثروت در میان همه گیری ها ، چگونه حزب دموکراتیک در تلاش است تا از پیشروی امشب جو قبل از نامزدی جو بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب ، سکوت کند. این باور غالب لیبرال مبنی بر اینکه انتخابات در حال حاضر در دست نیست ممکن است به تکرار انتخابات سال 2016 منجر شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم