پلیس بیشتر درگیر در جورج فلوید کشته شدن به عنوان خشم اعتراض شد

پلیس بیشتر درگیر در جورج فلوید کشته شدن به عنوان خشم اعتراض شد

تأسیس Dems و ملاقات های خاصی که برای هماهنگی اعتراضات ایالات متحده کار می کنند. جنبش سراسر کشور جهانی می شود. اتهامات علیه پلیس بیشتر MN تشکیل شده است

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دیوین اسپرینگر، میزبان برنامه Groundings Podcast و داوطلب ارتباط با دیجیتال در بنیاد والتر رودنی ، برای گفتگو در مورد جدیدترین جنبش اعتراضی جورج فلوید در دادگستری این کشور ، تلاش های مختلف برای همکار کردن جنبش توسط جناح های آزادتر و دموکراتیک تر ، و مقاله جدید وی در کتاب The Independent “Killer Mike، TI و کلاس گمراه سازی سیاه آتلانتا”.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند گیلبرت مرسیسردبیر اخبار Junkie Post و نویسنده “امپراطوری اورولین” برای گفتگو در مورد تظاهرات گسترده ضد پلیس در پاریس در همبستگی با معترضین آمریکایی خواستار پایان دادن به خشونت پلیس نژادپرستانه ، نحوه حرکت جنبش اعتراضی است. از خارج ، و عوامل اجتماعی که انگیزه چنین مشارکت گسترده در اعتراضات در داخل ایالات متحده و خارج از آن را دارند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر دیو راگلند، ارشد Bayard Rustin همکار در انجمن یاری آشتی و از بنیانگذاران پروژه حقیقت گفتن ، برای گفتگو در مورد خبرهایی مبنی بر اینکه مینه سوتا در حال به روزرسانی اتهام قتل علیه درک شووین و تشکیل پرونده برای سه افسر دیگر درگیر در قتل جورج فلوید است. ، ریشه های بیش از حد نظامی شدن ادارات پلیس محلی در سرتاسر ایالات متحده ، و این که چرا ظاهراً گزینه جایگزین برای آینده ارائه شده توسط جو بایدن ، بسیار شبیه به ترامپ است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم