پلوسی برای استیضاح در آخرین روزهای دولت ترامپ حرکت می کند

پلوسی برای استیضاح در آخرین روزهای دولت ترامپ حرکت می کند

رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D-CA) متعهد شده است که رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ را کمتر از دو هفته قبل از ترک مقام خود استیضاح کند.

دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، فعال و استاد علوم سیاسی در دانشگاه هوارد ، بازمی گردد تا در مورد عواقب هفته گذشته نقض کنگره در کاپیتول هیل صحبت کند. پلوسی متعهد شده است که ترامپ را استیضاح کند ، زیرا اعضای جمهوری خواه کنگره با یک واکنش درگیر هستند. همچنین ، سنات پت تومی (R-PA) و لیزا مورکوفسکی (R-AK) خواستار استعفا رئیس جمهور شده اند.

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و پادکست ، به ساعت بحرانی بازمی گردد تا درباره توقیف اخیر ممنوعیت رسانه های اجتماعی آنلاین بحث کند. ترامپ به طور دائم از توییتر منع شده است ، وكیلش سیدنی پاول و مایكل فلین كه اخیراً بخشیده شده است. همچنین ، ادوارد اسنودن با انتشار بیانیه ای هشدار داد که این اقدام یک پیشینه خطرناک است.

دنی سوورسن، سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان” ، برای پیگیری مقاله اخیر وی درباره انتخاب جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریكا در مورد انتخاب ویكتوریا نولاند به عنوان معاون وزیر امور خارجه در امور سیاسی ، به ما پیوست. در مقاله ، سوورسن تعدادی از نامزدهای بایدن را مرور می کند و توضیح می دهد که چگونه انتخاب این گروه ماهیت جهان بینی سیاست خارجی بایدن را نشان می دهد.

الیزابت مایرز، وکیل ، سردبیر سابق نشریه داخلی عربستان و رهبری دموکراسی برای دموکرات های خارج از کشور به ما پیوست تا در مورد طرح دولت ترامپ برای تعیین جنبش حوثی ها در یمن به عنوان یک سازمان تروریستی بحث کنیم. پس از تقریباً شش سال از بدترین بحران انسانی در زمین ، گروه های بشردوستانه و دیپلمات های بین المللی نگران هستند که این امر می تواند تلاش ها برای دستیابی به توافق صلح را پیچیده کند. بسیاری از تحلیلگران سیاسی بر این باورند که این تلاش دیگری برای پیچیده کردن اقدامات بالقوه دولت بایدن برای میانجیگری در پایان دادن به درگیری است.

نیک دیویس، فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما ، حمله آمریکایی ها و نابودی عراق” ، برای بحث در مورد قانون جدید تروریسم داخلی که توسط دولت جدید بایدن پیشنهاد شده است ، به ما پیوست. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) با نوشتن سندی مخالفت خود را با قانون پیشنهادی که ادعا می شود موارد تروریسم داخلی را برطرف می کند ، بیان می کند. مدافعان آزادی های مدنی زمان و مقدمه این قانون را با قانون میهن پرستی که بلافاصله پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر اجرا شده مقایسه کرده اند.

ژارت کوپوس، نویسنده “اوکراین: برای همیشه یک پیاده” ، برای بحث در مورد معاملات گذشته بایدن در اوکراین و تیم پیشنهادی سیاست خارجی او به ما پیوست. کوپوس با استفاده از تخصص خود در مورد کشورهای اروپای شرقی ارزیابی می کند که شاهین های ضد روسی در دولت بایدن باید روند خود را تنظیم کنند یا خیر. همچنین ، وی در مورد نامزد اخیر ویکتوریا نولاند و مشارکت های وی در کودتای میدان در سال 2014 بحث می کند.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد چین به ما می پیوندد. وزیر امور خارجه ایالات متحده مایک پمپئو آخر هفته گفت که او “محدودیت های خودخواسته” ایالات متحده در تماس بین مقامات این کشور و همتایان تایوانی آنها را لغو می کند ، که احتمالاً روابط بین واشنگتن و پکن را در روزهای آخر دولت ترامپ به نظر می رسد این اطلاعیه برای پیچیدگی امور سیاست خارجی برای تیم ورودی بایدن طراحی شده است.

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، برای بحث در مورد آخرین جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، به ما پیوست. بر اساس مقاله اخیر در The Grayzone ، “قاضی انگلیس ، ونسا بارایسر ، جاسوسی سیا از جولیان آسانژ را با استناد به گزارش پر از دروغ CNN توجیه کرد.” قضاوت وی نشان دهنده رابطه نامتعارف بین رسانه ها و دولت است. همچنین ، بایدن ویلیام برنز ، رئیس بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی را به عنوان رئیس CIA انتخاب کرده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم